SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poniedziałkowy SPAM :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 122063

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
okurasei
kurde ja jeszcze nigdy w zyciu kaszy jaglanej nie jadłam. Moze czas spóbować coś z nią zrobić



Okuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu najlepszy wynalazek jaki istnieje

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
a jak sie to robi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
ze mnie sie śmieją ze ja nawet gryczanej nie umiem bo ja ja potem przez sitko przecedzam bo nei umiem jak mama czy babcia ugotować ze wody jest idealnie ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 690 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12191
TaDrugaKasia

brakuje mi zaciemnienia nieba i piorunów podczas czytania tej wypowiedzi :)


O 6:30 zaciemnienie jest, a co do piorunów, mogę spróbować ciskać a jak się nie uda to porzucam talerzami lub czymkolwiek innym co pod ręką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 690 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12191
okurasei
ze mnie sie śmieją ze ja nawet gryczanej nie umiem bo ja ja potem przez sitko przecedzam bo nei umiem jak mama czy babcia ugotować ze wody jest idealnie ^^


Gryczaną jak masz na kilogramy to wsyp do woreczka, zrób widelcem dziurki i ugotuj jak paczkowaną. Problem z głowy.

Jaglaną też tak można, choć lepsza jest ugotowana na mleku lub pół na pół mleko z wodą. Do tego prażone jabłko z cynamonem i twarożek. Mniam.
Aż mi ślinka poleciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
okurasei
ze mnie sie śmieją ze ja nawet gryczanej nie umiem bo ja ja potem przez sitko przecedzam bo nei umiem jak mama czy babcia ugotować ze wody jest idealnie ^^



gryczana gotuje we worku wiec nie ma problemu.
A jaglaną najpierw przelewam zimną wodą pozniej wrzucam do wrzątku.
Na 30-50g jaglanej wystarczy ok szklanki wody.
Jak się woda wygotuje to wrzucam w to jajco i mieszam z masłem, cynamonem, płatkami migdałów/wiorkami kokosowymi i wrzucam owoc.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
hmmm nie umiem sobie tego wyobrazić... jajko do gotującej się kaszy i to wymieszać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
tak, tak samo można do płatek - bardzo dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
płatke owsianych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
dobra jutro spróbuję na sniadanie może. Czyli hmm 50 gram jaglanej to ile jajek? jedno starczy?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy dobrze rozpisał? pomocy

Następny temat

początkująca prosi o pomoc :)

WHEY premium