SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poniedziałkowy SPAM :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 121971

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
o sexmaraton

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
fajnie

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
idę

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
jo1984
annawcz
jo1984
ja mam trochę gum w treningu

ooo i jakie preferujesz? takie grube czy te z taśm


Nie próbowałam innych jak te szerokie, póki co sobie chwalę Mam zwyłke z tesko za 30 zł (3 szt) i jedną z thera czarną. Są ok. Wszystkie.

A to dzięki kupię sobie te z Tesco pozytywnie mnie ten sklep zaskakuje, wcześniej tam znalazłam deskę 8 do nauki pływanie kraulem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
Gesti
o sexmaraton

tak dwum bieżnia stanęła, reszta nie dobiegła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
annawcz
Jo A jakie partie robisz na nie? U nas na siłce będzie szał 1 minuta gumy 1 minuta bieg na bieżni i tak na przemian, jeden trener mi wygadał


kiedyś robiłam spacer z gumą na kostkach, teraz mam ściąganie w poz. narciarza i pull trough)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
jo1984
annawcz
Jo A jakie partie robisz na nie? U nas na siłce będzie szał 1 minuta gumy 1 minuta bieg na bieżni i tak na przemian, jeden trener mi wygadał


kiedyś robiłam spacer z gumą na kostkach, teraz mam ściąganie w poz. narciarza i pull trough)

kiedyś robiłyśmy takie ćwiczenie na jakis zajęciach stawało się na gumę, trzymało rękami i dryptało prawo lewo, potem tyłek masakara spompowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
A trener pokazywał triceps, przysiad, wiosło to pewnie wszystko idzie zrobić.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Anna to ja nie znam takiego ćwiczenia
hasa gumy są na dziale sport pod marka ONE BODY, mam też piłkę od nich i wszystko śmiga aż huczy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy dobrze rozpisał? pomocy

Następny temat

początkująca prosi o pomoc :)

WHEY premium