SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poniedziałkowy SPAM :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 122027

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
kupowanie byłoby fajniejsze, gdyby ktos wziął na siebie płacenie

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
złota myśl :F

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
Deja o to to to wlasnie. A z przyziemnych, mam wysokie podbicie i gruba lydke, wiekszosc butow, ktore mi sie podobaja nie pasi mi na noge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
ostatnio kupiłam nowe buty wyjątkowo nie w jakimś CCC tylko dlatego, bo jak weszłam do sklepu, do którego nikt nie wchodzi bo "BOŻE CO ZA CENY" w trepach, starych jeansach i rozciągniętej bluzie, bez makijażu i w tłustych włosach to pani mnie ani trochę nie oceniała i chętnie doradzała.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
no i dobry but swoja cene ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
deja vu
ale szczerze, chyba bycie wege jest trudniejsze niż bycie nie-wege? ostatnio na szkoleniu w hotelu, pani, która była wege dostała na obiad mozarelle z pomidorami i nic na ciepło. czyli jeszcze społeczeństwo nie jest przyzwyczajone. Chociaz jej głos, gdy mówiła, że jest wege powstrzymywał mój widelec nad łososiem


jest trudniejsze, ale powiem Wam ciekawostkę, dla tych co za cholerę nie potrafią zrozumieć mojej czystej miski wege jest dobrym argumentem, żeby czegoś nie jeść. Wyobraźcie sobie, że zdarza mi się powiedzieć komuś, że składniki słodyczy produkowanych w sklepie nie są zgodne z moimi poglądami i ludzie to kupują. Faktem jest, że mogą być pochodzenia zwierzęcego, bo od tego się zaczęło u mnie unikanie słodyczy ze sklepu, ale teraz nie ma to znaczenia, bo ja nie jem przetworzonego żarcia. Przy czym tego argumentu ludzie nie kupują, a w wersji wege - ach tak, no to ja rozumiem, oj Ty biedna jesteś w sumie, że takie masz ograniczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
niestety, wszystko co dobre ma swoją cene. Mnie niestety poczucie estetyki nie idzie w parze z możliwosciami finansowymi. Jak mi sie coś podoba, to jedno jest pewne - jest drogie, a prawdopodobnie "tak drogie, że mnie nie stać"

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
deja ... no to piąteczka ... choć w sumie nie ma się z czego cieszyć, ale dobrze rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
moj sie smieje, ze mam jakis wykrywacz drozyzny. Jak wpadam do sklepu, to z reguly zatrzymam sie przy polce z najdrozszymi rzeczami, choc wcale nie patrze wczesniej na metki. I wychodze z niczym, zakupy to stres hahahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
zauważyłam jedną smutną prawidłowość. im prostszy chcę mieć ciuch, im bardziej bez udziwnień (kokardek, koralików) tym więcej muszę zapłacić :/

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy dobrze rozpisał? pomocy

Następny temat

początkująca prosi o pomoc :)

WHEY premium