SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poniedziałkowy SPAM :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 122056

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8231
Świetni są niektórzy lekarze.Pamiętam jak jakieś 17 lat temu miałam pierwszy raz przepisane pigułki antykoncepcyjne i bardzo szybko waga wzrosła mi o 5 kg więc idę do pani która mi to przepisała i mówię jak jest,a ona do mnie ,że widocznie za dużo żarłam! Szkoda,że nie widzi ile teraz żre i chudne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
NFZ jest super nie ma co.
A porządnych lekarzy jest promil...

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
nawet jak jest to ich wina, kto ma prawo ich obrażać w taki sposób , nikt, a lekarz w szczególności. Dla mnie taki chlop to kawał chama a nie lekarz .
A ja mam do Ciebie pytanie ? Bo sobie zaglądam do Ciebie i widzę masakrycznie ciężkie ciężary, rozpiętki mnie zmiażdżyły, Ty to na maszynie robisz ? Ja mam problemy z 15 kg ... oczywiście człowiek człowiekowi nie równy, ale no ja gapiłam się dziś rano w twoje tabelki jak w zaklęcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
lekarze to mafia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
*poza paramo wyjątkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
aaaaaaaaaaa do kogo te pytania o ciężary?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8231
AL3ktra to jak z Twoimi ciężarami,bo to do Ciebie chyba pytanie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
no ja silna jestem . zresztą ćwiczyłam wcześniej już półtora miesiąca, 18 kg na rozpiętki to dla mnie za lekko .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
ale zobacz na nogi - o ile górna część ciała jest silna, nogi są słabe
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy dobrze rozpisał? pomocy

Następny temat

początkująca prosi o pomoc :)

WHEY premium