SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poniedziałkowy SPAM :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 122071

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
TaDrugaKasia
sforcia żółtek można nie jeść gdy się np robi omlet z białek :) to nie zawsze jest oznaka panicznego strachu przed tłuszczem.


ej no wiem

Ja po prostu omlet robiłam zawsze z całych jaj

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
to chyba naleśnik :> ja lubię puszysty.... no i jak robiłam na kokosowym to i tak już miejsca na tłuszcz nie miałam :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
nie no najpierw ubijałam pianę a później dodawlam żółtko i mieszu mieszu (chyba ) hahaha tak dawno nie robiłam.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
ja robię sobie śniadania na słodko (omlety czy gofry z owocem) póki mogę, bo czuję, że przyjdzie dzień, w którym zostanie mi to odebrane.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
bo to jest za dobre by mogło trwać...

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Z reguły w weekendy miałam śniadania na slodko z owocem
Ale właśnie się to skończyło

więc korzystaj korzystaj !!!

Zmieniony przez - sforcia w dniu 2013-10-29 12:17:53

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 690 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12191
Jakby mi kto próbował zabrać mój poranny rytuał i postaci omlecika z bananem i wiórkami kokosowymi to nie ręczę za siebie :)
Krew by się chyba lała.

Zmieniony przez - zkrainyczarow w dniu 2013-10-29 12:21:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
No ja niestety zostałam pozbawiona tego rytuału (u mnie akurat jaglana + owoc)
Przynajmniej na jakiś czas.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
zkrainyczarow
Jakby mi kto próbował zabrać mój poranny rytuał i postaci omlecika z bananem i wiórkami kokosowymi to nie ręczę za siebie :)
Krew by się chyba lała.



brakuje mi zaciemnienia nieba i piorunów podczas czytania tej wypowiedzi :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
kurde ja jeszcze nigdy w zyciu kaszy jaglanej nie jadłam. Moze czas spóbować coś z nią zrobić
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy dobrze rozpisał? pomocy

Następny temat

początkująca prosi o pomoc :)

WHEY premium