SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poniedziałkowy SPAM :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 121970

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
witajcie laskie :D Właśnie skończyłam pisać menu na jutro - 20 minut się haratałam, matoł jeden
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
A u mnie będzie radosna twórczość, bo planuję łososia, ale może go nie być w sklepie. Swoją drogą wyprawa po paczkę łososia ok. 20km to lekkie szaleństwo, ale już mi się tak bardzo chce, że muszę go jutro zdobyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
obli mi cięcia na węglach zrobiła i umiałam się ogarnać zupełnie, normalnie to wrzucałam co miałam ochotę i było git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
nie umiałam miało być :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
a ja chyba musze zaczac diete bezglutenową, gdzies wyczytalam, ze jednym z objawów alergii na gluten jest apatia ... a mnie to dopada cos za często... taka niemoc, dzisiaj np, spałam ok 1h po poludniu... wróciłam z pracy i padłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
a ja teraz czuje niemoc, więc prysznic i spać mi zostało.

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
no to ja chętnie się mocą podzielę, bo się czuję od pary dni jak na amfetaminie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1458 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15567
dziś wstałam o 5 na 7 poleciałam do pracy, potem w środku dnia na siłownię, potem znowu do pracy, skończyłam o 20 i siedzę teraz nakręcona jak zegarek , coś bym wykombinowała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy dobrze rozpisał? pomocy

Następny temat

początkująca prosi o pomoc :)

WHEY premium