SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy ziomeczki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 95737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Tey nie moze tylko to zrob.Nie piszemu tu dla jaj.
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
tey
No spoko ale mam plan zrzucić jeszcze max 5-6kg więc dużo nie zostało.. Bf na tą chwilę jakieś 18%


dzialaj i to ostro bo projekt masa czeka juz, pozbieraj sie do kupy szczegolnie teraz jak swieta a to wiadomo ze ofres rozluznienia
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29416 Napisanych postów 62859 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902264
Tutaj nie trzeba nic podbijać ani obcinać wystarczy utrzymać dietę i aktywność na założonym poziomie i poleci jak szalony smalec.
Wszyscy się wczuwacie doradzacie a kolega Teyu dietę trzyma 4 dni a później hulaj dusza.
Dziwne ale wszystkim w koło bardziej zależy niż samemu zainteresowanemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Ok. Doceniam że chce wam się pomagać. Tak zrobię, wejdę na 0 na dwa tygodnie. Zależy mi tylko ciezko jest trzymać dietę jak mieszka się z osobą która jest uzależniona od słodkiego i wyskakuje te słodkie z każdej szafki która otworzysz a ja sam zawsze też tony tego wp*****lalem. Narazie miska od jakiegoś czasu jest trzymania w 100 procentach..


Zmieniony przez - tey w dniu 2019-12-13 16:57:12

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29416 Napisanych postów 62859 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902264
Lordwais
tey
No spoko ale mam plan zrzucić jeszcze max 5-6kg więc dużo nie zostało.. Bf na tą chwilę jakieś 18%


dzialaj i to ostro bo projekt masa czeka juz, pozbieraj sie do kupy szczegolnie teraz jak swieta a to wiadomo ze ofres rozluznienia



Daj se siana już w tym roku bo i tak nic z tego nie bedzie.nie oszukuj się nawet.
Odpocznij zluzuj jedz co chcesz ale bez strasznego obzerania.na dietę wskocz po 3 krolach i utrzymaj ja wreszcie raz uczciwie przez 4 tyg a zobaczysz że cel założony osiągniesz bez zbędnych kombinacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Nie no dieta będzie trzymana tylko na wigilię pojem trochę świątecznych potraw z rodziną..

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29416 Napisanych postów 62859 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902264
Kulturystyka to bardzo prosty sport ale dla cierpliwych ludzi.tu nie trzeba kombinacji tylko czasu i wytrwałości zwłaszcza na tak podstawowym poziomie.

Co zmieni te 5 min więcej aero czy 100 kcal w dół jak w święta zjesz 3 kg sernika
W tydz utniesz 700 kcal się glodzac a jak puszcza hamulce w święta przyladujesz 27 tys i tyle będzie z przedświątecznej ascezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Tak obliczylem swoje 0 kaloryczne i wyszło mi ponad 3500kcal.. Zakładając że teraz max jem 2200kcal to mam momentalnie doj**ac do jadłospisu 1300kcal...?

Czy stopniowo dodawać tych kalorii...




Zmieniony przez - tey w dniu 2019-12-13 17:19:10

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
3500 brzmi rozsadnie, byc moze nadal bedzie to redu ale juz tak delikatne ze moze byc.Tluszcz bisko ,wegle wysoko,bialka 2.5 g minimum.Zero cukro.Czysta miska,omijaj maka.Doj** wegli ,ryj szczesliwy bedzie ,mieso pelne sie zrobi od razu.Powodzenia
2

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Ok, to tak zrobię tylko jak możesz podpowiedź mi czy mogę od jutra już dodać te 1300kcal czy trzeba stopniowo?

BTW. Mam już wyniki ale brakuje jeszcze estradiolu i teścia więc wrzucę później całość jak już uzupelnią

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki Tren na pierwszy kontakt - pytanie

Następny temat

15 składkowy test przed treningówek i termogeników-zapisy

WHEY premium