SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy ziomeczki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 96441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
... Tutaj dwa zdjęcia z siłowni.. O ile bicek zrobił się bardziej wyrazisty chodz jest mniejszy i barki wydaje mi się że się poprawiły to brzuch nadal k***a jakiś ch**owy.. co z tym zrobić bo waga schodzi a brzuch wydaje mi się jak by mało co.. Co prawda tu jest po wypiciu 1.5l wody wcześniej ale to bez różnicy. Co prawda nie mierzylem się ostatnio w pasie ale tak wizualnie ch**nia.. Jakieś pomysły czy rada jest jedna..po prostu dalej redukować..? W ch** jest tragiczny ten brzuch czy dół jest raczej bardziej do zrobienia...?








Zmieniony przez - tey w dniu 2020-02-20 15:37:51
4

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Zaczyna Cię brakować na tych fotakch
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35120 Napisanych postów 89980 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941354
Trzeba przyznać że w końcu widać progres leć dalej , trzymaj michę a z czasem i brzuch zleci , wszystko w swoim czasie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
No ok. Dzięki. To walczę w takim bądź razie dalej tylko jeszcze parę kg w dół i wiatr mnie zwieje takie mam wrażenie. Może mylne ale jak kiedyś się ważyło grubo ponad 30kg więcej to teraz nieswojo się czuje..
1

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Widzę możliwy problem na przyszłość. Mimo, że pod spodem będzie widoczny mięsień w przyszłośći niestety skóra widać (najprawdopodobniej) jest uszkodzona. Tego nie da się już wytrenować/wyćwiczyć.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Chodzi co o te rozstępy na brzuchu czy że bedzie skóra wiesiec? Tym się specjalnie nie przejmuje. Byle by brzuch był płaski.

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Wypelni sie troche miesem ten brzuch na masie.Moze tragedi nie bedzie.Poczytaj tey co sie robi pod koniec redu...Ja juz ci mowilem,koncowka najgorsza i zeby pchnac to do przodu to sa patenty na to...
2

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 883 Napisanych postów 806 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22409
Jak na moje to masz po prostu słabe mięśnie brzucha i byś musiał zbic bf do na prawdę niskiego poziomu, żeby uwidoczniły się skosy i 6pak. Postęp widać, jaka waga obecnie i ile w pasie?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Jaki 6pak?Tey caly czas od poczatku robi redu albo 'redu' :D Kiedy ten miesien mial sie zbudowac?Nie ma i narazie nie ma co o tym myslec,bedzie okres masoey ,bedzie budowanko...
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Tey zrob normalne foty bo hooj wi czy to smalec czy skora luzna...
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki Tren na pierwszy kontakt - pytanie

Następny temat

15 składkowy test przed treningówek i termogeników-zapisy

WHEY premium