SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy ziomeczki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 96447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21798 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Imieniny to pl tradycja, dajcie chłopu zalać ryja a nie o kościach mu prawicie Teyu rób swoje po nd wbijaj będziemy Cię prostować
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86517
szarlatan
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
tey
Dzięki za życzenia. Z niczym nie poplynalem nie zdrowym dzisiaj chociaż jak to zwykle była okazja jestem dobrej myśli jeśli chodzi o redukcję. Waga schodzi szybko teraz tylko ciekawe do którego momentu tak będzie.. Jeszcze 6-8kg i mam nadzieję że będzie wystarczająco to wyglądać. Jest tylko małe ale... Bark mnie coraz bardziej nap*****la


to dobry prognostyk jesli jest tak jak napisales ze dales rade wytrwac oby tak dalej
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Oby twoje słowa były prorocze
2

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
acidm
na youtube:

Athletic Development
nie ma lekko

na tego drugiego patrzyc nie moge i sluchac , ale gada dobrze



Zmieniony przez - acidm w dniu 10/31/2019 9:44:34 AM



Ciekawe rzeczy tam mówią. Dzisiaj dopiero trochę poprzegladalem bo bark coraz bardziej nap*****la tylko że ja d**** zamiast odjąć trochę ciężaru to jeszcze przy wyciskaniu żołnierskim dołożyłem.. Od następnych treningów trochę wprowadzę zróżnicowanie, raz ciężki trening raz lżejszy. Teraz czuję bark nawet przy wyciskaniu na płaskiej dość mocno. Wdroże też to co tam mówili żeby trochę dziennie powisiec na drążku to dobrze robi niby dla barków
2

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12010 Napisanych postów 24512 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306524
Nie chcę, do niczego namawiać bo różne opinie, ale ludzie bardzo się spuszczają na instagramie nad zaj**istym działaniem bpc157... Ile w tym prawdy nie wiem, ale ponoć uzdrawia w chooy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12010 Napisanych postów 24512 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306524
Jak ostatnio mnie poniosło na treningu i też coś w barku bolało to zwisanie na drazku przynosiło ulgę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16205 Napisanych postów 18124 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196724
Możesz też dorzucić vit C + kolagen+ msm
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86517
Tylko vit c z dala od treningu,nie wiem czy siarke tez w sumie likwiduje stany zapalne wiec...
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja biorę to, zobaczcie skład, ma wszystko.
https://sklep.sfd.pl/Trec_Flex_Guard-opis35319.html 
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki Tren na pierwszy kontakt - pytanie

Następny temat

15 składkowy test przed treningówek i termogeników-zapisy

WHEY premium