SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy ziomeczki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 95673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 37 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 250
mesja1905
Chłopaki jeszcze krótko na forum są . Nie wiedza , ze co jakiś czas trans się trafi

Życie... niestety w tym przypadku nie trafiłeś :P
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Zdałem sobie z tego sprawę , edytowałem post . Jednak zdążyłaś zacytować . Z ciekawości szybko Cię namierzylem. Wiec chapeau bas i zwracam honor .
2

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 37 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 250
mesja1905
Zdałem sobie z tego sprawę , edytowałem post . Jednak zdążyłaś zacytować . Z ciekawości szybko Cię namierzylem. Wiec chapeau bas i zwracam honor .


Wybaczone w sumie nie ma co się dziwić takim sądom... wśród kobiet doping to raczej "specyficzne" zainteresowanie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958


Nie róbmy bałaganu w " dzienniku " u Tey-a , rano wstanie zobaczy 20 nowych postów , będzie się musiał przekopać do tych cennych rad odnośnie nie podjadania .
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
KINGA.STRAKOWSKA
wśród kobiet doping to raczej "specyficzne" zainteresowanie

I dlatego wstawiasz swoje zdjęcie w miniaturke i za nick wybierasz imię i nazwisko?
Odważnie jak na kogoś co ma tyle obserwujących na instagramie
Choć brzmisz za madrze jak na kogos kto mialby sie podszywac))

Tak czy siak, za niedługo Lodzianin wstanie i usunie cały ten spam.

tey, nie podjadaj.


Zmieniony przez - 19Cayenne91 w dniu 2019-08-28 01:19:22
2

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Dzięki wam za pomoc. Pozdro
2

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Ja na redu robie tak że przetreningowy i kolacja zawsze sie zgadza,a jak jest bieda z kal to pozostałe to zapychacze (gal zero , ogórki,marchew,buraki itd), trening siłowy na redu jest ważny i musi iść ładnie ,tak samo regeneracja nocą.
2

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Jak dla mmnie coś ci nie dzie ostatnio,albo:
1.walisz w kulki i jesz wiecej niż trzeba
2.masz żle wyliczone i jesz wiecej niż trzeba
3.masz za malo wyliczone kal,spada twoja aktywność w ciągu dnia bo organizm mówi "p****** się" ;) i wtedy możesz sie czuć ja g**** i dalej nie redukowac tez

Ja wiele razy popełniałem blad nr 3 i teraz lepiej mi idzie redu na 3200 niz 2600 :)



Zmieniony przez - acidm w dniu 8/28/2019 6:47:02 AM

Zmieniony przez - acidm w dniu 8/28/2019 6:49:08 AM
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Ahhhh poflirtujcie sobie z nowym kontem
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
acidm
Ja na redu robie tak że przetreningowy i kolacja zawsze sie zgadza,a jak jest bieda z kal to pozostałe to zapychacze (gal zero , ogórki,marchew,buraki itd), trening siłowy na redu jest ważny i musi iść ładnie ,tak samo regeneracja nocą.


Z tymi ogórkami i marchewką to dobry pomysł mi daliście. Napoje zero już wmontowalem do diety od jakiegoś czasu. Co do mojej aktywności to jest wręcz przeciwnie-ostatnio się zwiększyła bo mam nową pracę w której trochę muszę dźwignac od czasu do czasu. Tak swoją drogą to na jakim oleju smazycie mięso?

Za tydzień zbadam teścia i estradiol

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki Tren na pierwszy kontakt - pytanie

Następny temat

15 składkowy test przed treningówek i termogeników-zapisy

WHEY premium