SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy ziomeczki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 96529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24659 Napisanych postów 68320 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538609
Schodzi pieknie, rob swoje bez spiny i nakrecania beretu. Nie mysl o masie, mysle ze na utrzymanie wagi przy ogarnietym cardio sumiennie, mozna byc na fajnych kcal i napewno nie glodowac.
1

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Teraz mam 2900-2800 kcal narazie to głodny nie chodzę. Łapka mała się zrobiła ale później to odrobie. Brzuch tu nie wygląda za dobrze ale chwilę wcześniej wlałem w siebie 2l wody na treningu więc trochę wydęty..

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24659 Napisanych postów 68320 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538609
Jak chcesz sprawdzic na wyzszym lvl swoj stan, daj kilka dni nisko wegle i kcal. Ale to nie chodzi o forme na foto. Co do obwodow, patrz na proporcje, na foto nie widze zeby reka odstawala.
1

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86525
Co leci aktualnie ?Jakieś pw ?Ja polecam slim extreme ,oxyslim i blue magic , fajnie robią :D i cały dom wysprzątany przy okazji ...Na czczo kawa Plus wyżej wymienieone i lecisz cardio i jeszcze czekasz aż zejdzie i wtedy już jesz (w taki dzień wysokie obroty masz a kal mogą być mniejsze bo tłumia apetyt)

tylko to ćpalnia jest
2

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Tylko teść cały czas. Przed treningiem nawet żadnego pw nie zarzucam tylko kawa z 3 dobrych łyżeczek. Za około 2 tygodnie dorzucę gw no i może właśnie jakieś dobre pw.

Na czczo ciężko by mi się raczej ćwiczyło




Zmieniony przez - tey w dniu 2020-02-15 22:28:23

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86525
Na czczo przed cardio , pw i jedziesz.A przed silowym to narmalba szama.Ja to oddzielam.Mozna w osobnym dniu zrobic taka probe,zobaczysz spodoba ci sie :D
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35120 Napisanych postów 89980 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941404
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86525
Blue magic wymiata ostro :)
2

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86525
Bierz co pisze a gw to sovie zostaw na lipidy jak sie rozjada .Teraz i tak jestes w deficycie wiec powinny byc lepsze,ewentualnie zbadaj smalec.
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
No lipidy mam do poprawy więc gw i tak wezmę. Mógł bym tak zrobić jak piszesz tylko że ja cardio robię odrazu po siłowym. Nie mam czasu żeby to rozdzielać.

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki Tren na pierwszy kontakt - pytanie

Następny temat

15 składkowy test przed treningówek i termogeników-zapisy

WHEY premium