SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy ziomeczki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 96443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86517
No ale chlop mial lata za soba bez towaru ,wiec troche szkoda...tez zalezy co lecialo i jak..i czy ciagatki sa na wincyj ;)
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 691 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18695
Ale coś mi sie wydaje ze dzięki czujności krzykacza tey zapowiedział powrót bo w głowie pewnie miał " a h** z tym" "biała mewo weź mnie daleko z tad" No po dłuższej przerwie powrót dla osoby uzaleznionej jest ciężki dla psychiki na zwale pojawi się taki moralniak ze nic tylko cug


Zmieniony przez - Creme w dniu 2019-12-01 15:14:19
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 883 Napisanych postów 806 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22409
Człowiek leci w tango i ma wszystko w ch**u na tydzień, dwa czy ile tam leci, tylko potem ten moralniak po powrocie. Oj, znam.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Napisze tylko że zaczęło się od tego że miałem kupić olejek cbd a kupiłem Susz który wyglądał i pachnial jak zwykle jaranie a smakował jak g****, tj. papieros. Zadzialaly jakieś tam chyba uspione receptory w mózgu i zachciało się normalnego jarania a jak już zapalilem normalne to doszedl do tego alko i co innego jeszcze. Nie będę wchodził w szczegóły co i jak bo to nie ma sensu ale jakoś powoli się ogarniam. Jeden błąd wystarczył by popłynąć.
2

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Olejek miał być w celach prozdrowtnych
1

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 691 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18695
To tak samo jak alkoholik zje ciasto z alkoholem lub nawet poczuje spiryt podczas dezynfekcji rany / osoba uzależniona od opio musi nawet unikać drożdżówek z makiem bo nie daj Boże jakieś śladowe ilości morfiny posmyraja receptor i już machina uzależnienia rusza z pominięciem woli uzaleznionego u ciebie jak widzisz zadziałało to idealnie tyle ze z trawa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86517
A z robota co?Czyli narazie to cheat meal byl a taczej cheat week


Zmieniony przez - acidm w dniu 12/1/2019 7:12:59 PM

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Roboty już nie ma. Szukam nowej. No diety raczej nie trzymałem.. Ale waga nie jest zła bo tylko 93.5kg czyli prawie to co chciałem tylko standard brzuch nadal nie jest ok. Jak na to co jadłem i piłem jest jeszcze dobrze. Łapka trochę spadła ale nadrobi się to. Na szczęście zostało jeszcze trochę peklu ale jakaś pracę jak najszybciej muszę podjąć i wrócić do treningów.


Zmieniony przez - tey w dniu 2019-12-01 19:36:03
3

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12010 Napisanych postów 24512 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306524
Dasz radę i ruszysz do przodu...
Większość z nas ma tu jakieś ciemne strony z którymi bardziej lub mniej sobie radzi i jakoś żyjemy...

Ogarnij robotę i łogień
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 883 Napisanych postów 806 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22409
Czyli wniosek taki, że olejek cbd jednak szkodzi
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki Tren na pierwszy kontakt - pytanie

Następny temat

15 składkowy test przed treningówek i termogeników-zapisy

WHEY premium