SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy ziomeczki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 94887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2099 Napisanych postów 3496 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86492
Leci sam test?
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
tey
Panowie jak brał ktoś essentiale forte na cyklu dla ochrony wątroby? Ja biorę dwie kapsułki dziennie. Nie za mało? Do heparegen nie mam dostępu.


Dostaniesz u każdego POZ lub na pogotowiu / SOR wystarczy delikatnie poddusić obiekt i wystawia rp na dowolne ilości.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
acidm
Leci sam test?


Tak. Sam test ale forma za dnia na dzień coraz lepsza tylko ten k****ski bark mnie niestety ogranicza z ciezarami w niektórych ćwiczeniach.

Wiem że na wagę się nie patrzy ale prawie już zszedlem z nią do poziomu w którym miałem ją najniższa od dobrych 6-8lat tak myślę. 0.5kg brakuje. Jak dalej będzie progres to już będzie jedną z lepszych form jakie miałem w życiu. Szału w porównaniu do większości z was i tak pewnie nie będzie ale ja będę zadowolony że mogę zakończyć pewien już za długo i tak trwający etap a mianowicie redukcji. Myślę że jak zejdę do 91-92kg powinno być ok. Później masa upragniona. Docelowa sylwetka ok. 100kg w rzeźbie
1

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Tey co jest z Tobą ??
Tyle mnie tu nie było Tu dalej w lesie, ale chociaż z pokrzyw już wylazłeś
2

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
100 kg w rzeźbie . Kto by nie chciał
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
mesja1905
Tey co jest z Tobą ??
Tyle mnie tu nie było Tu dalej w lesie, ale chociaż z pokrzyw już wylazłeś


No niestety nadal w lesie. Jak to peja śpiewał ".. I nie zmienia się nic-dalej trzeba żyć.." .. A tak serio to może wkoncu nie długo coś z tego będzie jak znowu czegoś nie sp******e albo nie wyskoczy jakieś chorobsko czy Bóg jeden wie co jeszcze. Najważniejsze teraz to dalej trzymać sztywno dietę i naprawić bark bo ogranicza jak już wyżej pisałem
3

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 242 Napisanych postów 212 Wiek 54 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8178
raz na wozie raz pod wozem, niedlugo kolej by znow skoczyc na woz, powodzonka l)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Święte słowa. Amen nie dziękuję żeby nie zapeszać.

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4864
tey, wiem, że już długo redukujesz i chciałbyś wejść na masę, ale rozważ, czy nie warto zejść do niższego poziomu bf (niezależnie od wagi) - będzie łatwiej budować Ci czystą masę i wrażliwość insulinowa będzie znacznie lepsza :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2099 Napisanych postów 3496 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86492
Luz ,chlop dotnie ,wstawi foty , ocenimy


Zmieniony przez - acidm w dniu 11/10/2019 10:57:49 AM
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki Tren na pierwszy kontakt - pytanie

Wiecej