SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy ziomeczki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 45876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1077 Napisanych postów 3763 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 86177
Moim skromnym zdaniem, uyebałeś sobie za dużo kcal to i głupoty po głowie chodzą. ale ze mnie żaden spec...
Coś się fota nie dodała, to tak dla zobrazowania 15% smalcu...

2

Najgorsze pierwsze dwa tygodnie...
10

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1077 Napisanych postów 3763 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 86177
Tak jak dmq...
W kuchni doszedłem to takiego etapu że jak zrobię sobie np. kebsy w domu to nachodzi tylko myśl że turek może się schować...
No chyba że jest 6 rano w niedzielę
1

10

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 633 Napisanych postów 2452 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 85585
dmq92
Ja pieke swoj chleb, jem ryz, makaron ziemniaki, frytki, rpbie spbie sorbety z mrozonych owocow z wpc. Omlety z fruzelina i do tego czekolada z kauflanda migdalowa ktora ma polowe kcal normalnej. Kasza manna z Nesquickiem i owocami albo budyn z kakao i maki ziemniaczanej. Mielone bez bulki tartej z 1 jajkiem z chudej szynki, puree, fasolka po bretońsku, twarog z maslem orzechowym i jagodami(b+t petarda). Burgery z wolowina i serem light(ser z lidla topiony albo piorko z auchana np tatar z biedry tani dodajesz cebule pieprz sol magi i ogien)nalesniki z wpc bialek jaj i maki do srodka fruzelina, twarog itp. Nic tylko pomyslec chwile.

Niestety moja wiedza apropo odżywiania jest jeszcze za mała na to żeby tak radzić sobie w kuchni ale daliście mi do myślenia i poczytam trochę dzisiaj więcej w dziale kuchnia
1

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 633 Napisanych postów 2452 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 85585
Na tą chwilę jak chce urozmaicenie to radzę sobie tak.. Makaron sojowy, wołowina i warzywa, kupione przed chwilą u chińczyk tam gdzie ostatnio była taka tragiczna ryba.. tym razem się poprawili.. Z węgli dzisiaj to już tylko chyba jabłko

Zmieniony przez - tey w dniu 2019-11-18 11:24:19
2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jak się dobrze kombinuje to i taka pizza może wlecieć, lekki tuning i mamy fajny posiłek.
https://czytamyetykiety.pl/products/papa-pedro-pizza-pieca-kamiennego-pieczarkami/
Tym bardziej że trenujesz dla siebie i lepszej sylwetki...

A skład ma na prawdę spoko jak na mrożonkę.
1

10

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5299 Napisanych postów 11278 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 296839
Petarda taka 300g. Ideal na posilek tylko B doj**ac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Teraz w biedrze były margarity pakowane po 3
1

10

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Gmsx
Jak się dobrze kombinuje to i taka pizza może wlecieć, lekki tuning i mamy fajny posiłek.
https://czytamyetykiety.pl/products/papa-pedro-pizza-pieca-kamiennego-pieczarkami/
Tym bardziej że trenujesz dla siebie i lepszej sylwetki...

A skład ma na prawdę spoko jak na mrożonkę.

Muszę zainwestować w jakiś dzień w tą pizze na sprobe.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5299 Napisanych postów 11278 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 296839
Ja ładuje donatello z kurczakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1161 Napisanych postów 1458 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 64207
tey
acidm
koledze potrzeba charakteru troche zeby po prostu miche trzymal , kaganiec by się przydał
Bez urazy tey ale sam wiesz jak jest ostatnio spasłem się jak ty drogi kolego na przedostatniej focie.Staż i wzrost ten sam , wycinka przez 5 tygodni na 3400 , po tym zeszlem na jeszcze 2 na 3300 :D i zeszlo do delikatnej kratki ,ale to mi styka na ta chwile.Jak mowiłem wczesniej robota na 6-8 tygodni jest i to na luzie a nie na 6-8 miesiecy

Zmieniony przez - acidm w dniu 11/18/2019 9:58:19 AM

Jaka waga na tą chwilę?

Koniec redu 92 15%. Teraz zero kaloryczne, deload i dieta plynna,usuniecie migdalkow bylo tydzien temu.
1

wbijaj ziom

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki Tren na pierwszy kontakt - pytanie

Fruzelina