SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomóżcie - kurza klatka piersiowa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 757
Postanowilem napisac tutaj poniewaz w dziale Uroda odpowiedzialy tylko dwie osoby.

Mam problem z klatka, wyglada fatalnie, wstyd sie poprostu rozebrac na plazy czy gdzies indziej. Troche juz na ten temat czytalem m.in na tym forum. Niby najlepszym sposobem jest przytyc i cwiczyc.

Czy moglibyscie podpowiedziec rozne cwiczenia na ten problem???
Kilka juz znam, ale wszelkie sugestie beda mile widziane.

Moge przeslac 2 fotki mojej klatki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2778
mój znajomy miał kurzą klatkę, chyba ta pani "doktór" nie wie jak to wygląda. po 3 latach regularnych trenigów kolega zniwelował prawie do zera kurzą klatę, głównie ćwiczeniami typu: rozpiętki,podciąganie na drążku szerokim chwytem, rozpiętki, wyciskanie na barki. po 5 latach treningów nikt mu nie wierzył że miał kurzą klatę.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6903
to wklej tu fotki klaty, napisz czy cos cwiczyles, czy stosowales konkretna diete, ile masz lat, czy tylko klata jest w tyle

TŚ, AF-TheCrew

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 54 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 725
Danych za mało, żeby udzielać konkretnych rad. Chciałbym tylko zaznaczyć, żebyś nie ćwiczył tylko klatki, bo to Ci ją pokryje mięśniami, ale będą one działały ściągająco na barki. Ruszyć musisz głównie grzbiet (zwłaszcza czworoboczny i najszerszy) i barki. Poza siłownią pływanie jest gorąco polecane w większości wad postawy. I tyle tytułem wstępu.

Zmieniony przez - słoniak w dniu 2005-12-13 11:00:02

"Ludzie potykają się nie o góry, ale o kretowiska"
Chwała temu, kto mnie zabije. Śmierć temu, kto mnie obrazi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 757


jedno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6903
myslalem, ze masz zapadnienita. a to po prostu jest male. jak przedmowca - trenuj plecy, barki kltae i ramiona. cwiczenia znajdziesz w atlasie online, trening typowo masowy bo suchar jestes , dieto wybitnie masowa bo suchar jestes

TŚ, AF-TheCrew

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 757



Mam 21 lat, diety nie stosuje (zamierzam zaczac od stycznia), ćwicze narazie w domu na na chantlach i tak ogolnie pompki,brzuszki,biegam itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Czemu twierdzisz ze masz kurzą klatkę? Tak powiedzial Ci lekarz? Ortopeda? Czy sam na to wpadles?

Z tego zdjecia co wkleiles nie wynika wada o której piszesz.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6903
zmasuj sie tylko powaznie

TŚ, AF-TheCrew

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 54 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 725
Nie wynika. Są pewne cechy zaburzeń kostnienia w wieku rozwojowym (wysunięte łuki żebrowe) i wąska klatka, ale daleko tu do tragedii. Klatkę trzeba po prostu unieść i rozciągnąć. Wzmocnić czworoboczny, barki i wypełnić resztę klatki piersiowej (zwłaszcza górę i zębate). Kolego, ćwicz dalej, wypinaj klate i popływaj. I co najważniejsze, nie frustruj się, bo nie masz za bardzo czym

"Ludzie potykają się nie o góry, ale o kretowiska"
Chwała temu, kto mnie zabije. Śmierć temu, kto mnie obrazi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 757
W zasadzie u ortopedy z tym nie bylem, ale jak mielismy na studiach zajecia z pania doktor od cwiczen korekcyjnych to potwierdzila to.
Moze rzeczywiscie na tych zdjeciach tego tak bardzo nie widac ale mam ta wade.

Jak bede mial mozliwosc to moze zrobie jakies inne fotki, ale to dopiero za jakis czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 757
O własnie tak jak napisal słoniak mam wysuniete te luki zebrowe i tak jak na to z gory patrze to wyglada nieciekawie.

Ale jezeli moge to zminimalizowac to podniesliscie mnie na duchu.
Od stycznia biore sie za dietke na mase i do roboty.

A jeszcze panowie, znalazlem taka diete zrobiona bodajze przez e-lite o ktora pytal zlatan1916 w odzywianiu, czy moze byc ta dieta oczywiscie z mniejszymi ilosciami?

To ona:
1) 100g płatków owsianych + pół litra mleka + 50g rodzynek + plaster duży twarogu

2) jogurt 500ml + 2 duże banany

3) 100g makaronu + 200g twarogu (można zastąpić WPC) + dżem 50g + pół litra mleka + 20g oliwy z oliwek

4) 100g ryżu/kaszy + 200g mięsa (najlepiej pierś z kurczaka) + warzywa 300g + oliwa z oliwek 20g

5) jajecznica/omlet z 4jaj + 5kromek chleba z wedlina + pomidor

6) kostka twarogu 250g + smietana 30g lub tuńczyk 200g (można zastąpić odżywką proteinową)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry zestaw na brzuch - co poradzicie?

Następny temat

Poprawiony trening na mase!!!!!

WHEY premium