SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kurza (?) klatka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam taki problem mam 17 lat mostek wyuniety do przodu ale tylko z jednej strony czyli nie jest to chyba typowa kurza klatka piersiowa,lekarz na ogolnych badniach napisał: lekkie skrzywienie klatki piersiowej.
- Słyszałem o operacji,ale wydaje mi sie ze nie jest potrzebna,poniewaz nie jest to az tak duza wada.
- Słyszałem tez ze basen moze pomoc,czy jest to prawda ?
misnie klatki przykrywaja w dosc duzym stopniu moj mostek ale nie do konca i wada jest widoczna,czy mozliwe jest ze przybedzie mi jescze troche "masy na klatce :P" i przykryje mostek całkowicie ? - jescze rosne i pewnie troche kg mi przybedzie.

Pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jescze dodam ze kiedys gdy byłem chudszy ta wada była bardziej widoczna teraz jest coraz mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 228
Jak masz asymetryczną klatkę to spróbuj basemu to najleprze co mogę Ci polecić.Siłowna też jest dobrym pomysłem ale pamiętaj rzeby kłaść nacisk na rozwój i klatki i grzbietu bo musisz mieć równowagę w sile mięśni bo jej brak może między innymi powodować wady postawy.jeszcze rośniesz więc wszystkko u Ciebie się zmienia.pozdrawiam

siła to stan umysłu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22083
mostek wyuniety do przodu ale tylko z jednej strony -- jak to z jednej strony??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z brakiem siły

Następny temat

Trening na cykl kreatynowy

WHEY premium