SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 492
Witam. Mam 18 lat, 180cm wzrostu, waga 75kg. Nie brałem żadnych suplementów, moim celem jest wzrost masy/siły. Trening FBW, pełniący rolę przygotowawczą pod HST. Jako, że przeczytałem, że głównym bodźcem do rozrostu mięśnia są 2 pierwsze serie, to nieco podzieliłem te ćwiczenia, biorąc więcej niż jedno ćwiczenie na jedną partię mięśni. 3 razy w tygodniu, pon/śr/pt. Plan do oceny/poprawki:

Nogi:
Przysiady 3s
MC na prostych nogach 3s

Plecy:
MC 2s
Wiosłowanie sztangą 2s
Szrugsy 2s

Klatka:
Wyciskanie na płaskiej 3s
Rozpiętki 3s

Barki:
Wyciskanie sztangi zza głowy 3s
Unoszenie sztangielek w opadzie 3s

Brzuch:
Brzuszki 3s
Skłony boczne 3s

Ramiona:
Podciąganie na drążku podchwytem 3s

Waga: 75

Wzrost: 180cm

Cel treningowy: Masa/Siła

Staż treningowy na słowni: 7 miesięcy

Uprawiane inne sporty: piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Sztanga, sztangielki, drążek, ławka płaska

Dieta: Tak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak

Never give up

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15517
A triceps?

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 492
Myślałem nad tym, aby w ogóle nie dawać ćwiczeń na biceps i triceps, bo pozostałe ćwiczenia i tak je zaangażują. Na triceps dołożyłbym pompki w podporze tyłem, ewentualnie wyciskanie na ławce poziomej wąskim uchwytem.

Never give up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 23860 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 147326
zrób sobie 4 ćwiczenia podstawowe i jak masz upodobania to jakies dodatki bo ten plan twój lekko zwichrowany, wiec radziłbym sobie go odpuścić masz staż 7 miesiecy to myśle że mógłbys sróbować cos w stylu FBW b-s

http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=91 - przeczytaj z zrozumieniem, i sam podejmiesz decyzje
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening w domu

Następny temat