SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan - maSSSa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
Widzę po prostu, że swoje wywody opierasz na regułkach najczęściej wodynowych, których do końca nie rozumiesz.
I jeszcze to "dziwne nieprawda" ,"ja to badam cały czas", młody powinieneś czytać początkujących, a nie próbować doradzać w zaawansowanych.

Co do pleców z bicepsem. Tak robię tak, praktycznie przy każdym splicie, ręce przy plecach mi się nie meczą.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
wiedzialem ze ktos powie tez cos o wiosłowaniu :) tylko za co jest wstawic ? zamiast dolnego wyciagu ?

"Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada, ale na tym, że potrafi się podnosić"

Konfucjusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
tak.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
Jeśli ponad dwa lata do dla Ciebie ktoś kto powinien uczyć sie od początkujących to spoko. Tylko że tutaj dział dla zaawansowanych jest powyżej 2 lata. Więc spoko. Jak będe w Twoim wieku z Twoim stażem to pogadamy ;) a czepiać (?) powinnieneś się tych co polecaja klate 4 razy na tydzień a nie tych co cokolwiek wiedza o czymś ( zaznaczam "cokolwiek" ). Aha i co się tego Wodyna przyczepiłeś(?)? Masz problem że się kieruje jego wiedzą a nie Twoją? kompleksy jakieś czy coś? Jak napiszesz coś mądrego w sposób mogący być przetworzony przez ludzi umysł to może przeczytam i skorzystam. A tak jakieś pobąkiwanie. Jak masz coś konretnego do mnie to na pm możesz pisać. Postaram się odpisać w miarę szybko.
PS.Przepraszam że tak późno odpisuje ale nie włączałem internetu dzisiaj.
pozdrawiam
PS2.Zauwarzyłem ostatnio że mam problem odnośnie off-topów xD postaram juz tego nie robić:P
PS3.To wytłumacz mi Koniu czego to ja nie rozumiem ;)? ( wiesz lepiej od Wodyna co miał na myśli? to może czegoś nowego się dowiem )

Zmieniony przez - Ciupelek w dniu 2008-09-25 23:53:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
ponad 2 lata, tia.

nie czepiam się Wodyna, czytaj ze zrozumieniem.
mam przelecieć każdą Twoją wypowiedz, która zwróciła moją uwagę i tłumaczyć? ogarnij się dzieciak.
Lubisz czytać, dużo wiedzieć, czytaj, ale potem testuj, sprawdzaj, a nie bezmyślnie kopiuj w swoich postach to co przeczytałeś.

jak chcesz kontynuować, rzeczywiście priv.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-09-26 00:04:38

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
Przesłać Ci zdjęcie pierwszego karnetu z moim nazwiskiem i imieniem? grudzień - styczeń 2006/2007 roku + to co trenowałem w domu , ponieważ można powiedzieć że miałem zakaz siłowni ( za sprawą brata starszego poniekąd )( zobacz kiedy sie zarejestrowałem na forum itp. ) Cześć metod Wodyna sprawdziłem ( progresje z % CM. , 15/10/5 , 5x5 , regresje ( Krzychu tutaj ) itp. ) więc troche jest też nie taktowne mówienie ze czegoś nie sprawdziałem ( w stosunku na staż , wiek i na to kiedy sie o tych metodach dowiedziałem , bo za dużo czasu nie miałem na to )
Propozycja priva wynikła z tego że często widze z Twojej strony dogaduszki pomimo iż "staram" się być człowiekiem bez konfliktowym , lecz broniącym swoich przekonań. Więc jeśli coś konkretnego to wal śmiało. A jeśli nie to szukaj tych bardziej "złych"
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
jeszcze jedno :) ile powtorzen na serie 10-8-6 czy 8-6-5

"Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada, ale na tym, że potrafi się podnosić"

Konfucjusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1961
ktoas tutraj napisal ze u niego na silce 90% ludzi to bica robi po klacie

ta na mojej silce tez 90% ludzi robi po klacie bica bo zasadniczo robia tylko klate i bica


ja robilem i bica po plecach i po klacie i musze stwierdzic ze najwieksze przyrosty masowe mialem jednak jak robilem po pleckach chociaz i po klacie ladnie poszedl tlyko inaczej sprawa wygladala z tricem bo robienie trica po klacie moim przypadku wogole sie nie sprawdzalo dlatego po klacie leci bic

ale to wszystko przeciez jest kwestia indywidualna i nie ma co generalizowac i pisac ze tak jest zle a tak jest dobrze

i tak jest dobrze i tak i kazdy musi sprawdzic to na sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 368 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1399
sory za offtop, ale czytałem koniu twój artykuł o plecach i widziałem twoje "zdrowe plecy", ile miałeś lat robiąc te foty, tak z ciekawosci pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
Master Boy
Samo w sobie ćwiczenie bica po plecach to nie jest nic złego , a nawet dobre , jeśli:
-dobierasz odpowiednie ćwiczenia
-dobierasz odpowiednią ilość powtórzeń do ćwiczeń
Jeśli dobrze dobierzesz - to moze być super.
Ja planuje zrobić plecy z bicem.MC , Drążek wąskim podchwytem 5x6 i jakąś regresje krótką na bica. Kaptur i tył barów z barkami.
Zobaczymy jak będzie. To taki mój mały eksperyment ;)
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak Robic serie?? ZERKNIJ!!!!

Następny temat

zmienianie planu cwiczen

WHEY premium