SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan - maSSSa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...ale to co wymieniłes to sa ogólne zasady wlasciwego ćwiczenia- nieważne nawet w jakiej konfiguracji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
Zobacz posty wyżej Apokalipsa to juz pisałem
Biceps mam małą wytrzymałość, jest "siłowy". Wystarczy wyciągnąc z tego wnioski. I wszystko jasne:P
pozdrawiam.
PS. Co myślisz apokalipsa o moim pomyśle odnośnie pleców + bica?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Biceps mam małą wytrzymałość, jest "siłowy".- ale skad to info?
zasadniczą sprawa jest technika ćw. przy plecach, ja ćw. bicepsy po plecach łatwiej niz np. barki czy tricepsy po klatce

ps... ktorym? [bo może jest niedaleko ale nie mam czasu szukac]

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-09-30 20:47:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
o lol jak skąd? nie powiesz mi że chodziarz w przyblizeniu nie znasz rozkładu włókienn wolno/szybko kurczliwych w partiach mieśni? Przeciez wiadome jest ze tric jest wytrzymałym mieśniem a bic nie? tak samo jak przedramie ( wytrzymałe jest )? chyba normalne? pełno tego jest na internecie i na forum. Zawiodzisz mnie Apo :D :P

Plan.
MC 5x5 + jedna seria co tydzień , po dojściu do 10s progres o 5 kg i 5x5 odnowa i tak w kółko.
Drążek wąski podchwyt 6px5s ( pełny ruch , pierwszy trening luźno , potem z ciężarem )
Modlitewnik lub coś na bic+ramienny regresja 8/10/12
i przedramie , rozciaganie i siła(wytrzymałość) chwytu na drązku i duperele.
Tył barków i kaptur z barkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
dzieki a co z klatka i tricem bo dzis nie mialem zbyt udanego treningu właśnie tych mięśni

"Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada, ale na tym, że potrafi się podnosić"

Konfucjusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
Hmm zawsze pisz co Ci się nie spodobało:P nie jesteśmy jasno widzami:P
Widze ze dość duzo ćwiczeń na trica po klacie robiłeś. I jakie powtórzenia , metody? ( progres , regres )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Ciupelek, wydaje mi się, ze jeszcze mało wiesz, opierasz sie na małowiarygodnych, uproszczonych źródlach, pewnie nie sprawdziłeś zbyt wielu metod treningowych na swoich- chociażby- bicepsach

m. te swietnie reaguja często na wieksza ilośc powt., zreszta tego typu podziały sa najczęsciej sztuczne bo m. genaralnie skaldają sie w wiekszości z podtypów włokien...
przyrownywanie ich do m. łydek, brzucha, czy przedramion jest troszku dziwne już samo w sobie- choc i w tych sytuacjach, odwrotnie do twojej kalkulacji owe mięsnie moga reagowac b. dobrze na mala ilośc powt.

jak widać, te "papierowe"[internetowe] kalkulacje moga brac w łeb

ale i tak nie zgodze sie, że biceps jest m. "siłowym"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
W porównaniu z tricepsem czy przedramieniem raczej tak
Miałeś poprawić plan a nie ciągnąć niepotrzebnie dyskusje:P
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
na regres to za wczesnie wydaje mi sie ja normalnie robilem progres

"Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada, ale na tym, że potrafi się podnosić"

Konfucjusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
czemu za wcześnie? jakieś naukowe lub logiczne wyjaśnienie? bo jest lepszy od progresji hehe :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak Robic serie?? ZERKNIJ!!!!

Następny temat

zmienianie planu cwiczen

WHEY premium