SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan - maSSSa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
I zauwarz ze się zdzwiwiłem. Ale teraz wiem. I tyle. Koniec tematu. Zwróciłem honor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Ciupelek
a nie lepiej poprostu wykorzystac ta wytrzymalość i trening oprzec na wiekszej ilości powt.?
w twojej sytuacji nawet przy 15-tu powt. z progresją np. na każdym treningu troszke wiecej da b. dobre rezultaty.
jednakże takiego eksperymentu jak przedstawiles nie odradzam, może byc to także ciekawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
xan_
przeglądnąlem poprzednie strony i właściwie widzę, ze plan masz oceniony, juz na początku był prawie dobry.

zastosuj go więc z małymi sugestiami, ktore masz na pierwszej stronie.

ilośc powt., myslę, ze jak bedziesz sie trzymał "klasyki" czyli 12-8 powinno byc ok., jednakże nie odradzamnm eksperymentowania, jednakże powinieneś sie generalnie mieścic w przedziale 5-15 powt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 215
na mase przede wszystkim optymalny ciężar bez katowania mięsni mała ilość seri i powtórzeń dużą role tu odgrywa genetyka każdego trenującego ten sport .... ktoś może mieć tendencje do tycia i przybierania w sposób naturalny, a ktoś musi dopalać się koksami a efekt różny... niezawsze satysfakcynujący wiem to ze swojego doświadzczenia jak i innych moich kumpli którzy pakują. pozdro........niech masa będzie z tobą..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
zawsze jest jednak ten problem- zanim kategorycznie sę stwierdzi co do wartości swojej genetyki- że rzadko kto wykorzystuje owe mozliwości, chocby i geny miał słabe, chodzi bowiem o to, że zbyt szybkie zniechecenie, sięganie po to i owo z arsenału środkow szkodliwych a pokladanie w nich nadziei, a tu tymczasem nie znalazło sie jeszcze właściwego klucza do otworzenia drzwi swego potencjału, niestety często probuje sie niedomkniete drzwi wywarzac wytrychem

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-10-08 17:11:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
po pierwszym tyg ćwiczenia zakwasy były niemiłosierne :) zobaczymy jak bedzie dalej ten tydzien to przewaznie bylo dopasowanie ciezaru do poszczegolnych cwiczen. MC cwiczylem sposobem 5x5 mialem 80kg na sztandze i w ostatniej serii wypadla mi sztanga z reki (MC nigdy nie ćwiczylem) na drugi dzień (wsumie wieczorem) ciezko juz bylo mi sie schylic po plecak z książkami bo juz zakwas brał :P wczoraj zaczalem 2 tydzien dzis sie regeneruje a jutro na nóżki :P pozdrawiam

Zmieniony przez - xan_ w dniu 2008-10-08 19:53:48

"Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada, ale na tym, że potrafi się podnosić"

Konfucjusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 215
Jestem ciekaw czy ten kto już na początku swej treningowej kariery odrazu co nieco sie dopalał to czy po pewnym okresie przerwy np 1- rok od dopalania i jechania tylko na odżywach ------- koks znowu wzięty może już niemieć swej tak mocnej siły jak za pierwszym razem????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
xan_ - za ostro zacząleś, trzeba wlaściwie okreslac obciążenia, zakwasy maja byc lekkie, jesli zdarza się jak opisujesz to prawdopodobienstwo szybkiego przetrenowania wybitnie wzrasta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
JULAS1 -nie ten dzial zdaje mi się, nie ten temat, jednkaże odpowiem krociutko; jesli koksy nie poczyniły wiekszych szkód w ukł. horm. to może nie byc tak źle, ja jednak znam osoby ktorym po takich kuracjach źle i za wcześnie przeprowadzonych uzyskać, a nawet dojść do starej formy ktora osiagnęli bez nich jest niezmiernie trudno
jest to chyba niestety najczęstszy błąd młodych i niedoświadczonych osób, często bzemienny w skutkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
apokalipsa- nie wiem może za ostro zacząłem z martwym, zobaczymy jak będzie po następnym treningu, może to też wina dużego odstępu w treningach nie wiem zobaczymy. Tydzień temu po treningu klatki i tricepsa miałem dość duże zakwasy, ale po wczorajszym treningu nie mam dziś prawie zakwasów (jedynie po rozpiętkach),na tricepsie są ledwo wyczuwalne.

"Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada, ale na tym, że potrafi się podnosić"

Konfucjusz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak Robic serie?? ZERKNIJ!!!!

Następny temat

zmienianie planu cwiczen

WHEY premium