SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan Treningowy Ocena/Poprawki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 120 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4274
zwłaszcza Wodyn pisał o skróconych ruchach, nie mogłem właśnie tego arta znaleźć o tym jak tłumaczył co się dzieje przy wyciskaniu i unoszeniu na barki ... w wyciskaniu zza głowy do czubka pobudza się więcej włókien mięśniowych itp a to że boli w pełnym zakresie to nie znaczy, że jest dobrze ;/

~Co wypijesz to wypocisz
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
ale jak wejdziesz na konkretne ciężary rzędu 100kg to wtedy stawy mogą odmówić współpracy

nie wiem za kogo ty mnie bierzesz... Na takich ciezarach juz cwiczylem, to ze kontuzja moze sie zdarzyc to wiem, nie od dzisiaj.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2331
A jesli bym polaczyl to tak...

Wtorek: Klata+Tric
Czwartek: Bary+Kaptury
Sobota: Plecy+Biceps

cwiczenia
zredykowal i poprawki wprowadzil i cwiczyl 3 dni? czy lepiej podzilic na wicej dni? i jakie cwiczenia dodac odjac jeszcze?

Masa!
Siła!
Potencjał!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
Bery to że ty nie masz akurat w tym ćw kontuzji, nie znaczy, że inni nie będą mieli.
Sene robi masę błędow przy ciągu, gdzie niektórym po jednym razie plecy by odpadły a ma się dobrze.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
już mi się mylą tematy - tyle osób nie robi nóg, więc nie wiem co u ciebie jest przyczyną

połączenie jest ok.
wklej poprawiony już plan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Bery to że ty nie masz akurat w tym ćw kontuzji, nie znaczy, że inni nie będą mieli.
Co do kontuzji to nic nie pisalem praktycznie sprawa wiadoma ze moze byc spowodowana praktycznie przy kazdym cwiczeniu, ale ,to co napisalem tyczy sie tego co pisales wczesniej, to byla odpowiedz na twoje stwierdzenie nie robcie wyc zza karku czy tam cos takiego... Wiec nie wiem po co teraz jeszcze wysiagasz cos z tamtej wypowiedzi.

co do polaczenie to zwykle polaczenie bez najwazniejszej parti, czyli nie licz na jakies zadowalajace efekty.

Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2008-07-24 16:22:05

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
wyciskanie zza karku to jak wyciskanie na płaskiej z nogami w górze - można nie rozwalić barków, ale większosci się to uda

szkoda, że tu nikt nie robi 'cut' - niektóre dyskusje fajne by wyszły.
a tu trzeba offtopować, mimo, że na temat, bezsens
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2331
pytanie co do cwiczen brzucha... lepiej robic ok 100 brzuszkow w kazdy dzien cwiczen czy zrobic osobny trening brzucha raz w tygodniu :D?

Poprawiony nieco trening.. Prosze o ocene panie Bery89 i konkretne poprawki jesli moge prosic.. bo odpowiedz nie licz na efekty jest malo odpowiednia od znawcy

WTOREK:
Klata+Triceps
-na prostej 5-12 10 8 6 max (PROGRESJA)
-na skosnej 3x10
-rozpietki na prostej 4x10
-na prostej waski uchwyt 3x15-20 powt(maly ciezar)
-porecze 3x10
-francuskie 3x10
-sciaganie wyciagu 3x10

CZWARTEK:
Plecy+Biceps
-drazek 3xmax(6-8)
-wyciag 3x10
-wioslowanie sztangietka 3x10
-uginanie ze sztanga 4-10,8 (PROGRESJA)
-uginanie hentelka mlotkowe 3x10
-o kolano 3x10

SOBOTA:
Bary+Kaptury
-wyciskanie sztangi za/przed glowy 2x3- 10 8 6(REGRESJA)
-unoszenie sztangietek bokiem 3x10
-unoszenie sztangielek w opadzie tulowia 3x10
-podciąganie sztangi wzdluz tulowia 3x10
-szugsy hantlami 3x10

Masa!
Siła!
Potencjał!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
lepiej robic ok 100 brzuszkow w kazdy dzien cwiczen czy zrobic osobny trening brzucha raz w tygodniu :D?

Lepiej zrobić 5 serii po 10 powtórzeń z obciążeniem niż 100 brzuszków
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZĘ O OCENĘ I SKORYGOWANIE PLANY TRENINGOWEGO

Następny temat

świetny plan na siłe klaty

WHEY premium