SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan Treningowy Domatora

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 403
Witam Chiałem się was zapytać co zmienić co wyrzucić co dodać do tego planu ćwiczeń. Jestem za młody żeby się obciążać i dlatego wybrałem te łatwiejsze ćwiczenia które jestem w stanie wykonać. Tak jak już pisałem o tym, że jestem młody, nie przeciążam się tylko chcę złapać formę i wprawić się troche. Zmotywował mnie art "Kulturystyka dzieci i młodzieży ". Więc tak

Wtorek :

Mięśnie Klatki Piersiowej

-rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce poziomej
-przenoszenie sztangielki w leżeniu w poprzek ławki
-wyciskanie sztangielek( i tu różne typy np. z głową w górze albo na dole )

Czwartek :

Biceps i Triceps

-unoszenie sztangielek w opadzie tłowia
-podciąganie sztangielek wzdłóż tłowia
-unoszenie ramion w przód ze sztangielkami
-unoszenie sztangielek zza głową ( to na tricepsik )

Sobota

Nogi

-syzyfki
-wysoki step
-wspięcia na palcach

Brzuch

-Brzuszki
-I co jeszcze można :D ??

Niedziela :

-unoszenie ramion ze sztangielkami w leżeniu
-Arnoldki
-Unoszenie sztangielek bokiem w górę

Dodatkowo Codziennie :

-6 Weidera
-Przysiady
-Pompki
-I inne ćwiczenia typu Ogólno rozwojowe.

Pomóżcie mi z ułożeniem planu. Nie wiem czy za bardzo nie obciąże się i dlatego swoje pytanie kieruje tutaj, wydaje mi się także, że jeden dzień krótszy trening powinien być ( jak dla mnie ) Za wszystko wielkie dzięki.

"Najlepszą Obroną Jest Atak"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 403
czy ktoś pomoże... ?

"Najlepszą Obroną Jest Atak"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4288
ja bym na twoim miejscu odpuscil nie masz wiedzy jak wykonywac cwiczenia co moze spowodowac ze nałapiesz sie jakiej kontuzji i potem nie bedziesz mugł sie dobrze bawic w te klocki ja towiem na wlasnym przykladzie stalo mi sie cosz łokciem i nie mogłem pózniej cwiczyc lekarz odradzal noi pookresie jak troche dorosłem wziełem sie za trening obolałym łokciem co powodowało nie własciwie wykonywanie cwiczen dopiero po długim okresie wróciło wszystko do normy
Pozdro

...kiedy ty sie op*****lasz ktoś trenuje żeby skopać Ci dupe...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1873
Jeśli chodzi o klatke początkowo rób wycskanie a potem rozpietki i przenoszenie. Skoro piszesz iż jesteś początkujący zrezygnuj z 6 weidera jest dla zawansowanych a jeśli już tak bardzo zrób okres przygotowawczy do 6 weidera. Włącz w swoj plan plecy, grzbiet i przedramie i bedzie git

"Pchaj i ciągnij"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 403
Wiecie... mam oponkę :D Przydało by się ją przyrzeźbić. Mam 176 i 60KG mało ale nie wiem jaki planik sobie ułożyć ( przypominam że jestem troche nabity :D ) I nie wiem czy rzeźbić czy maski nadrobić

"Najlepszą Obroną Jest Atak"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 314 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10233
jesli chcesz tylko i wylacznie przygotowac organizm do wstepnych wysilkow zrezygnuj z obciazenia i cwiczy z wykorzystaniem tylko wlasnego ciala mowie tu o pompkach podciaganiu na drazku przysiadach zrezygnuj z cwiczen na mniejsze grupy miesniowe na rzecz tych wiekszych zaopatrz sie w drazek i codzinnie wykonuj podciagania pompki i przysiady i za jakis czas dopiero zabierz sie za wykonywanie cwiczen z obciazeniem zaczynajac od treningu act , pozdrawiam

Dziś staraj się być lepszy
niż byłeś wczoraj !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4288
tak własnie mówisz ze masz oponke mozeszrobic róznego rodzaju brzuszki jakis palan na brzuc ,biegac a po jakims czasie wezmiesz sie za ciezary

...kiedy ty sie op*****lasz ktoś trenuje żeby skopać Ci dupe...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1092 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7458
Oponka
uluz diete redukcyjna (polecam CKD) do tego areoby i jakis trening na wzmocnienie miesni brzucha. Moze byc ABSII bo A6W jest bardziej przeznaczone do rzezbienia miesni brzucha. I po takim czyms z czasem sie brzuch powinien wyrownac

PS. pij mniej piwa to nie bedziesz mial problemow

Trzeba być twardym, a nie miętkim...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 403
Dobra zabieram się za to

"Najlepszą Obroną Jest Atak"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan do ocenu

Następny temat

Okres Pzygotowawczy

WHEY premium