SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan Treningowy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy moglibyscie pomoc mi ulozyc plan treningowy ?? podam wam wszystko wedlug schematu Onkelfaka:


1). podaj swoj wiek, wagę, wzrost.
_______________________
(2).Ile czasu już trenujesz-czy robisz to systematycznie-jeśli tak-to ile czasu. Jeśli nie-to opisz jakie odstępy i jakie okresy treningów?
_______________________
(3). Stosujesz okresy regeneracyjne ? zmieniasz treningi ? jesli tak to co ile?
_______________________
(4).Jak trenowałeś ostatnio:konkretny plan treningowy zawierający:
-rozkład tygodniowy treningów(z podziałem na grupy mięśniowe),
-ćwiczenia, serie, powtórzenia, długość przerw pomiędzy seriami jaką stosowałeś,
-jakie efekty przyniósł ten trening-konkretnie:masa, rzeźba, wytrzymałość, siła, zmęczenie, spadek wagi, itd.???
_______________________
(5).Opisz konkretnie swoje cele-co chcesz osiągnąć: siłę, masę, wytrzymałość, rzeźbę...
_______________________
(6).Podaj swoje możliwości czasowe i sprzętowe.
_______________________
(7).Podaj przeciwwskazania medyczne o ile takie są.
_______________________
(8). czy masz diete ? opisz ile wychodzi b/t/ww. , napisz jakie brałes suplementy
_______________________________

1. 15lat 84kg 178cm
2. Trenowac dopiero zaczynam. Od Lutego '04 chodze na treningi SAMBO (pon i śr) no i tez od Lutego 3 razy w tygodniu sobie troche pocwicze na atlasie(flexie).
3. Nie, Nie, Nie
4.Trenowalem byle jak...robilem cwiczenia ktore mi przyszly na mysl, ale efekty sa i tak dosc duze. Zwlaszcza kondycyjnie i silowo. No i pozbylem sie troszke tluszczyku ktorego jest nadal o wiele za duzo.
5. Najbardziej to chce osiagnac siłe i wytrzymalosc, ale chcialbym tez zrzucic przy tym troche kilogramow tluszczu, lub przerobic go na miesnie.
6. Mozliwosci czasowe - ogolnie moge codziennie poswiecic okolo 2-3godz a sprzet: Atlas (flex) firmy YORK, jednostanowiskowy, hantle, rower. U kumpla: laweczka regulowana, sztanga, wyciagi, drazek, orbitrek i chyba to wszystko.
7. Przeciwskazan medycznych nie ma
8. Diety nie trzymam zadnej, procz tego ze nie jem slodyczy. Po treningu wypijam CARBO i z odzywek nic wiecej.

Bardzo prosze o ulozenie czegos sensownego - jestem w tym konkretnie zielony :P Z gory wielkie dzieki !!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
to nie jst schemat onkelfaka , tylko michaila (z moja szatą graficzną )

polecam na poczatek Jeśli zależy Ci na zmaksymalizowaniu efektów treningowych oraz ukierunkowaniu swoich wysiłków-

ZAPRASZAM do udziału w akcji MICHAILA -"Trenuj z nami CYKLICZNIE"- TUTAJ TRENUJEMY NA POWAŻNIE

MASZ WSZYSTKO PODANE NA TACY-TYLKO TRENUJ, JADAJ I ODPOCZYWAJ, NO I...PATRZ W LUSTRO

http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120



GRUPA I - poczatki https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=104858 
cykl I str 1, cykl II MASA-str 29, cykl III REGERACJA-str 35, cykl Iv, cykl V
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
no to nie mój schemat. tylko to są ważne pytania które w dużym stopniu mogą nam pomóc autorstwa Michaila

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok, spoko :P niewiedzialem a znalazlem go w jego poscie :)

wielkie dzieki za info !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co to jest PROG ?? czy jak bede cwiczyl samymi hantelkami to beda takie same rezultaty ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
prog = progresja znaczy

samymi hantelkami cos sie da osiagnax ale polecam polaczyc sztange i sztangielki (+ maszyny)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
PROG jest skrótem od progresja i oznacza to że zwiększa się ciężar w co nastepnej serii

Zmieniony przez - Onkelfaka w dniu 2004-05-14 21:48:32

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile mięśnie powinny mieć odpoczynku i przerwy po danym treningu na dane partie mięśni??Ja chodze w poniedziałek, środe, czwartek i sobote?co o tym sądzicie??odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki! Pozdro...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przerwa

Następny temat

program na definicję i stratę wagi

Wiecej