SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan ćwiczeń

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2849
Dobrze, przepraszam ze szczegółowo nie zapoznałem się z treścią wszystkich postów, ale bardzo rzuciło mi się w oczy polecanie ćwiczeń typu wiosłowanie i przyciąganie do brody , następnie Liquid zgodził się z kermitesem aby do FBW na triceps dać pompki odwrotnie które jest stosowane jako ćwiczenie pompujące triceps po treningu zaś w tym planie miało być ćwiczeniem bazowym. Liq też nie zauważył jaka jest kolejność ćwiczeń w planie. Przy początkującym trzeba umieć powiedzieć co jest dobre a co nie gdyż on posłucha nas a z tego co się wcześniej dowiedział mógłby zrobić sobie krzywdę. Jeżeli nie widzi się takich banalnych błędów to nie warto dawać porad innym. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Zwróć jednak jeszcze raz uwagę, że chłopak ma do dyspozycji tylko sztangę. Trudno, by się na niej podciągał czy robił nią arnoldki, o których wspominałeś. Aczkolwiek później kermites wspomniał, że ma drążek, więc faktycznie wskazane jest, by go zamontował i na nim ćwiczył plecy. A co do tricepsa - jak już nieraz to padło - wyciskanie francuskie i/lub wąskie.

Zmieniony przez - ADRIANUS88 w dniu 2010-05-30 17:08:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2849
no dokładnie, chłopak też nie powiedział o drążku a tak w ogóle powinien zacząć od diety bo z treningiem to najbardziej tępi potrafią sobie poradzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 162
Kurde.. ale jak ja chodze do szkoly to nie mam czsu na takie śniadania jak pisza na tych forach. Slyszalem tez o jakis liczeniach ile kalori dzienni mozna zjesc czy cos takiego

Zmieniony przez - kermites w dniu 2010-05-30 21:57:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 257 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2043
Chcieć to móc, pytanie - jak bardzo chcesz ;)
Jak ci zależy to będziesz brnął do przodu choćby nie wiem jaka szkoła stała ci na drodze ;)
Jak dobrze poszukasz to znajdziesz tematy jak sobie radzić z posiłkami w szkole/pracy.
Przemek z kolejnością fakt nie poprawiłem ale nie napisałem nigdzie że w tym planie wszystko dopięte na ostatni guzik, liczyłem że ktoś jeszcze sie dołoży z pomocą koledze a tu mnie tylko krytykują że nie wychwyciłem tego i że pompki na trika zaproponowałem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Panowie jak wspomnialem jesli bedzie cwiczenie zlozone na klatke i barki to nie widze koniecznosci w fazie poczatkowej w ogole rozpatrywac koniecznosci dadawania czegos na triceps
Wpierw zbudujmy porzadna mase szczegolami jak podkowka zajmiemy sie ciut pozniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
kermites-ja też chodziłem do szkoły i trenowałem a nawet startowałem w tym czasie i nie było u mnie kłopotów z jedzeniem odpowiedniego śniadanka czy innych posiłków,tak więc dla chcacego nic trudnego

Podpis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 162
A jak mowicie juz o tym planie to co twoim zdaniem jest nie tak Biniu???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
dodam jeszcze że w początkach lat osiemdziesiątych odżywki w naszym kraju nie były tak dostępne jak teraz a jak już były to kosztowały takie pieniądze że mało kto mógł sobie na nie pozwolić(ja nie mogłem)

Podpis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie wspomne o smaku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do specjalistów (p. Ambroziak, Biniu)

Następny temat

asparaginian

WHEY premium