SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam 17lat kto mi zrobi Plan Ćwiczeń?? Bardzo proszę.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 856
Witam wszystkich!! Mam lat 17 ważę 90 kg, 178 cm wzrostu zacząłem chodzić na siłownie dwa miesiące temu chodziłem ale planu nie miąłem. Ćwiczyłem wszystko po trochu ale czas to zmienić! Chce spalić tłuszcz i rozbudować mięśnie, wiem że to trochę potrwa. Chciałem żeby mi ktoś pomógł ułożyć plan ćwiczeń, mogę ćwiczyć wtorki, czwartki, piątki i ewentualnie w soboty! w inne dni nie mam czasu(bódaL) chce ćwiczyć mięśnie: BARKI, BICEPS, BRZUCH, KLATKE, PRZEDRAMIONA, TRICEPSY, KAPTURY i PLECY. Jak macie jakieś pytania to pisać. Z góry dziękuje. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
widać ze mało wiesz o treningu.A czemu niechcesz ćwiczyć nóg?? Poczytaj podwieszone posty i ułóż plan treningowy a my go ocenimy.Jak będziesz miec plan to idz do działu odżywianie i to samo czytasz lekturki o żywieniu robisz dietke i tam ci ją oceniają.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Poczytaj podwieszone posty + atlas -> www.kulturystyka.pl/atlas 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1293 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7539
a czemu nei chcesz cwiczyc nog??

www.pajacyk.pl - Kliknij w brzuszek Pajacyka,
a pomożesz nakarmić głodne dziecko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1293 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7539
a co do planu to jak przedmowcy
sprobuj ulozyc sam a my ci go ocenimy
i ewentualnie poprawimy

www.pajacyk.pl - Kliknij w brzuszek Pajacyka,
a pomożesz nakarmić głodne dziecko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2201
nie chce cwiczyc nog to nie, czego wy chlopaki nie opdowiecie wprost na jego pytanie ? pytanie to pytanie, koles poprosil o ulozenie planu, dal wskazowki, odpowiedzi kilka i zadna nie jest na temat, dziwna mentalnosc panuje tutaj na forum... ja nog nie cwicze bo bez cwiczenia mam 64 cm w udzie, gralem w pilke nozna wiele lat i mam nogi duze, wiec nie potrzebuje ich cwiczyc, inaczej wygladalbym "troche" nieproporjonalnie...
Co do tego planu i spalaniu masy, podam ci przyklad chlopaka z naszej szkoly, ktory jeszcze w III gimnazjum nie mogl przebiec 1000 m na sprawdzianie z wf, teraz po 3 latach biega w sztafecie szkoly... pytasz jak do tego doszedl ? jest bardzo ambitny, z tego co wiem to prawie codziennie biega sam u siebie na wsi... jego treningi na silowni wygladaja w ten sposob, ze robi co ma robic i po 30 minutach jest juz po treningu... czyli nie robi prawie w ogole przerw... Ja ci jednak proponuje bieganie, co drugi dzien, nawet po 30 minut wolnym tempem, ale regularnie...do tego taki plan

1 dzien klatka i triceps
wyciskanie na laweczce plaskiej 4x 10
wyciskanie na laweczce skosnej w gorze na szerokim uchwycie 4x 10
wyciskanie na laweczce skosnej w gorze na waskim uchwycie 4x 10
triceps:
kierownica 4x 4 (przypuszczam ze wiecej nie dasz rady)
prostowanie ramion za glowa 4x 10

2 dzien plecy biceps
drazek 4 x 3 (przypuszczam ze wiecej nie dasz rady)
sciaganie drazka na atlasie do szyi 4x10
przyciaganie sztangi do brzucha w pozycji skulonej 4x10
biceps standardowe uginanie ramion 4x10
uginanie ramion z obkretem hantla do wewnatrz 4x10

3 dzien barki
unoszenie sztangi za glowy 4x-10
unoszenie sztangi sprzed glowy 4x10
unoszenie hatnli (machanie) nad glowe 4x10


Staraj sie na poczatku zrobic delikatny trening, zrob tak zeby wszystko zrobic dokladnie 4x10 zeby zadna seria zadne powtorzenie ci nie zostalo, i zawsze tak rob !

ciezka sprawa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2201
ooo zapomnialem o brzuchu przedramionach i kaptury, wiec brzuch rob 3 razy w tygodniu, rob go bardzo szybko, wtedy spalisz wiecej tluszczu... przedramie rob w dniu z klata (w pozycji stojacej trzymajac sztange przed soba na prostych ramionach unos nadgarskti do gory i do dolu w obu fazach przytrzymuj po 2 sec) kaptury zrob z barkami wez hantle w obiec rece i unos barki, staraj sie tez przytrzymwac w gorze 4x10 w przypadku kapturow i przedramienia, brzuch rob 3x25

ciezka sprawa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
uginanie ramion z obkretem hantla do wewnatrz spoko hrhr
nie mam czasu teraz poprawiać, ale trochę błędów się znajdzie..

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2004-12-19 08:56:29

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3817
A tak swoją drogą, co to jest ta kierownica?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 856
Sorry, że nie pisałem o nogach, bo zapomniałem, w lato bardzo dużo jeżdżę na rowerku i nie potrzebuje na razie ich trenować, bo są dość duże. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
no bo są zatłuszczone to jak mają nie być duże :]

wuder

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING

Następny temat

Jak zabudowac golenie

WHEY premium