SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pizza nuttela ,podjadanie. A teraz czas na spamowanie

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79163

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29444 Napisanych postów 62878 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902333
ja krece wiecej kardio i co? tez grubas. a stresu zero.tarczyca hmm nie mam pojecia,kidys byla ok ale po vlcd i prawie pol rocznej redukcji moglo sie cos popsuc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
właśnie tym vlcd chyba też sobie zj**ałem coś, niby norma, ale równo dolne granice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
nie wiem, jutro jem 220W bo inaczej to g**** nie rotacja, i wcisnę to choćbym miał wszystko na raz zmielone wychlać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29444 Napisanych postów 62878 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902333
ja nie badalem i narazie nie zamierzam bo sie znacznie poprawilo.2500kcal a waga leci.wole nie miec wymowek musze jak najszybciej wejsc na 3tys ale zebym te 3 tys trzymal caly czas a nie w weekend po 5 a pon wtorek po 2.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29444 Napisanych postów 62878 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902333
ja nie wiem co Ci tak ten apetyt zabilo. u mnie dzisiaj 3 dzien scislej diety i juz zaczyna lekko ssac. slodzik polecial tylko 1 rano do kawy. wiec ta teoria sie chyba u mnie nie sprawdzi.

najgorsze jest to ze niby glodny nie jestem ale jednak bym cos zezarl tak z nudow czy cos... ciezko to opisac. chora glowa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
jeden do kawy wystarczy

depresja, stres, estro teren/wybierz jedno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
wolałbym nie mieć urodzin, boję się że nie wytrzymam i znowu chu bombki strzeli i jeszcze gorzej się będę czuł. Niby na razie jeść mi się nie chce, ale chuy wi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
jak spróbuję teczy i jej nie przejem to znaczy że to tarczyca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
Kazimierzu
wolałbym nie mieć urodzin, boję się że nie wytrzymam i znowu chu bombki strzeli i jeszcze gorzej się będę czuł. Niby na razie jeść mi się nie chce, ale chuy wi


powiem tak, przeczytałem to co napisałem. i jestem poyebany, wiem to na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29444 Napisanych postów 62878 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902333
im bardziej sie nie chce i im dluzej, tym mocniej i bardziej z nienacka apetyt odpali i bedzie boooom! w teczy nadzieja... chyba ostatnia.ja powaznie i solidnie sie wytne na lato jak zawsze.ale w tym roku z racji wesela nie bede celowal nizej niz 9-10%bf.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kuleczki Wieprzowe z Cukinią! Low Carb [WIEPRZOWINA]

Następny temat

NIEDZIELNE KONKURSY Z KUCHNIĄ SFD-LISTOPAD

WHEY premium