SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piwo reakcja a trening

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 273 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2121
temat śmiechu wart. po jednym piwie nie wracaj nawet do domu a jeszcze lepiej się wynieś gdzieś na tydzień do kolegi żeby przeszło. A już na bank w alkomat nie dmuchaj bo przepalisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16088
hehe fajne macie tematy chlopaki...
Do autora: po jednym jak sie tak boisz o rodzicow to sobie zjedz czekolade albo kilka gum miętowych i masz problem z głowy - stara sprawdzona metoda, no chyba ze bedziesz szedł zygzakiem to wtedy juz ciezko ale jesli chodzi tylko o zapach to nie ma problemu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 658
Guma miętowa? Prędzej owocowa...
A skoro tak się boisz ,że wyczują to po cholerę zaczynać pić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 235
No jak to, nie wiesz? Najlepsze to, co zakazane.
A tak poza tym, przeciętny 15-sto latek ma już za sobą pierwszy browar, pierwszą libację alkoholową z kumplami i zapewne pierwszy kac, więc co o jest jedno piwo...?

Zmieniony przez - Ymir w dniu 2009-02-06 20:54:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6355
Musisz ich po prostu przyzwyczaić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4921
zjedz galaretke z opakowania nie czuc na 100% (polecam malinowa) koledzy wpiepszaja i sam wyczuc nie moglem a nie pije i nie pale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5712
Pamietam jak sralem po gaciach jak 1 raz sie na osiedlu polecialo :D Trening czyni mistrza. I tak po 2 nikogo sie nie boje :D
To jest tak, ze jak nawet mamuska spyta czy cos piles (co w moim przypadku jest czeste) to juz pomyslisz "cholera, widzi" i sam sie przyznasz :D akurat u mnie tak jest :P a czasem sama mnie wygania na bromka z kolezka jakims bo zamulam w domu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Lol, albo macie dziwnych rodziców, albo w jakimś średniowiecznym klasztorze mieszkają niektórzy z was ;P Jak ja miałem z 15 lat, to mamuśka dobrze wiedziała, że jak idę na ognisko, czy na bilard, na "spacer" etc to wypiję, więc po prostu jej mówiłem, że nie skończę w rowie. Ze strony rodziców moim zdaniem dużo rozsądniejsze jest pozwolić nieletniemu wypić to 1-2 czy 3 piwa co jakiś czas, niż miałby na umór się schlać. Osobiście to swojemu dziecku (gdy je będę kiedyś miał) wolałbym sam kupić to piwo i żeby w domu się napił, zaprosił kolegów/koleżanki tym samym mając nad tym większą kontrolę

a co do picia przed treningiem -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 204 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8990
kup sobie kubusia bedziesz mial pewnos ze cie nie pozamiata rodzice spokojni a ty trzezwy i problem z glowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1780
Rejtan skąd wiesz, czy kubuś go nie zetnie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRoblem

Następny temat

Co lepsze na mase?

WHEY premium