SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy trening. Proszę o pomoc!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7404
Witam. Chciałbym prosić o radę. Czy dobrze wykonałem plan. Nie jestem w tym doświadczony ;d ale chce dowiedzieć się co o tym myślicie. Moim głównym celem bedzie wyrzeźbienie ciała i poprawienie ilości wykonywanych pompek - nie jestem w tym mistrzem ;] Moj plan bede wykonywał 4x w tygodniu : Poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek

O to mój plan:

Poniedziałek:
Klata:
pompki z szeroko rozstawionymi rękami - 15 powtórzeń
pompki głową w dół - 10 powtórzeń
Biceps:
uginanie ramion z hantlami - 10 powtórzeń
uginanie ramion z hantlami młotkowo - 10 powtórzeń
Barki:
wyciskanie hantli stojąc - 10 powtórzeń
unoszenie ramion wprzód z hantlami - 10 powtórzeń

Wtorek:
Plecy:
wiosłowanie hantlami- 10 powtórzeń
przyciąganie hantli wzdłuż tułowia - 10 powtórzeń
Triceps:
wyciskanie francuskie zza głowy stojąc - 10 powtórzeń
pompki tricepsowe - 10 powtórzeń
Brzuch:
wybiorę sobie 2-3 ćwiczenia z A6W

Środa przerwa. W czwartek robię to samo co w poniedziałek. A w piątek to co we wtorek :) Wszystko robię po 3 serie :) plus do tego codziennie biegam na orbireku 30 min.Proszę o ocenę


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15

Waga: 90

Wzrost: 185

Cel treningowy: Rzeźb

Staż treningowy na słowni: kilka nieregularnych miesięcy :)

Uprawiane inne sporty: Koszykówka

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztangielki max 13 kg

Dieta: bedzie :)

Przeciwskaznania medyczne: nie ma

Zażywane suplementy: nie ma
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 607
Coz.. zle laczysz partie miesni. Jak biceps to i plecy. A jak triceps to klata
cwicz w odstepach co drugi dzien: poniedzialek sroda piatek weekend odpoczywasz.

Najlepszym treningiem jest brak treningu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ja już się pogubiłem chcesz przypakować czy wyrzeźbić mięśnie?
Na twoim miejscu A6W robiłbym stale przez 42 dni ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm skoro masz sztangielki dołożyłbym jeszcze rozpiętki tylko musisz mieć jakąś ławkę. Wpisz w Google.pl Atlas ćwiczeń... tam znajdziesz najlepsze ćwiczenia przy urzyciu hantli ;) i napisz wszystko raz jeszcze ;] pozdrawiam ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7404
A jakbym zamienił miejscami biceps i triceps? chce się wyrzeźnić :) a gdzieś czytałem że na rzeźbę wybraną patrię mięśniową ćwiczyć trzeba nawet 2 razy w tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 607
A kiedy ta rzezba ma zaistniec? skoro nastepnego dnia zamiast odpoczywac dalej pakujesz? Jednego dnia cwicz triceps i klate a nastepnie biceps i plecy.. Brzuch cwicz za kazdym razem..To ze czesciej bedziesz pakowal nieznaczy ze bedzie szybciej i efektywniej

Najlepszym treningiem jest brak treningu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7404
Czyli mam wyodrębnic ? np.
Poniedziałek : triceps,klata
Środa : plecy biceps
Piątek : barki i np nogi ?
plus do tego A6W dzień w dzień. Tak ? Dobrze zrozumialem ? I jeszcze jedno pytanie. Czy dobrze robię że na orbitreku śmigam ? czy to nic nie przeszkadza ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 607
Dobrze.. :)
Generlanie dolaczylbym orbitreka do cwiczen na nogi. Młody jestes wiec pewnie masz wf w szkole wiec tam tez rozwijasz sie ogolnie.. I niema potrzeby codziennie na orbitreku mykac

Najlepszym treningiem jest brak treningu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7404
To na orbitreku będę mykał w dni nietreningowe :) a na nogi będą takie podstawowe. przysiady z hantlami itd :) dzięki ci za pomoc ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7404
i jeszcze pytanie :) czy na jedną partię mięsniową mam tylko 2 ćwiczenia wykonywać ? czy dołożyć coś więcej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ masz wybierz ćwiczenia i napisz po kolei wszystko jak bedziesz cwiczyl bo troszke chaotycznie ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co myslicie trening na mase

Następny temat

FBW na redukcję - co myślicie.

WHEY premium