SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening-Prosze o Pomoc :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 214
Mam w domu atlas i małego gryfa z obciążeniem i w najbliższym czasie bedzie jeszcze ławeczka do wyciskania, ćwiczę już na tym sprzęcie ponad miesiąc od poniedziałku do niedzieli po 70minut ale jestem początkujący i chciałbym żeby mi ktoś ułożył plan treningowy żeby uzyskac jak najlepsze efekty :D najlepiej 5 razy w tygodniu trening do 2 godzin bo sobote i niedziele to sobie chyba odpuszczę.Wiek 22 wzrost 184 , waga 70kg najbardziej zależy mi na "rzeźbie" ale musze jeszcze trochę mase podbić więc prosiłbym jeszcze o podanie jakie suplementy mam zakupić i jakich firm(gainer,kreatyna,dextrose)Dieta oczywiście jest.Wcześniej grałem w piłke nożną i biegałem 3 razy w tygodniu 4km Dzięki za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Kup ta laweczke i sztangielki.

Trening 3x w tygodniu starczy na poczatek.

Poczytaj troszke o podstawach
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na plecy

Następny temat

biceps w przeddzień grzbietu? można?

WHEY premium