SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl - porady, opinie , dyskusja.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Bij 250 pon czw . Póki co . Jak wskoczysz na dobre tory . Nastawisz się na koniec wakacji , okres jesienny masowanie itd będziesz kombinował wtedy . Teraz pobaw się miska jak piszesz . Wejdź na 0 na chwile itd . Jak nie masz zamiaru narazie schodzić z cyklu to bedzie dobra opcja .
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
Tak pewnie zrobię.
250 pon - czw
Trochę eksperymentów z kcal i można startować z jakaś fajna masa.
Z cyklu schodzić na razie nie chce :)

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
A jak wyszły wyniki po baletach?

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
Nie pytaj.
Dzień przed planowanymi badaniami popłynąłem z dobrymi znajomymi

Jeśli chodzi o hormony to sprawdzę je w UK jakoś 2/3 tyg po tym jak wskocze na nowy estr i dobre tory z ogarnięta miska i bez alko.
I myślę, że wtedy ogarnę jakiś podstawowy pakiet.
1

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
I jak tam Panie dociąłeś czy wakacje się przeciągnęły?
1

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
Wiesz co, zadowolony z siebie nie jestem bo walę w ch**a strasznie z cardio, nie kręcę prawie wcale.
Lipiec wiadomo, była Polska i balety.
Sierpień niby dieta trzymana, ale ciągnęło mnie do słodkiego strasznie więc wyrzuty sumienia co 3 dzień.

Aktualnie wróciłem na dobry tor jeśli chodzi o dietę bo czysta miska od ponad tygodnia.
Plan na wrzesień jest taki, że co tydzień tne 200kcal w dół, aż do końca miesiąca i przykładam się do cardio (przynajmniej jedna sesja po treningu bo pracuje po 12h i tych kroków trochę robie w robocie (klepanie samego siebie po plecach)).

Na pewno chciałbym, żeby ten smalec z brzucha się wytopil, ale naprawdę musiałbym się przyłożyć do cardio...

Od pazdziernika planuje już wskoczyć na masę (teść + deka) i priorytet klata i grubość pleców.

Wrzucę najświeższe zdjęcie.
Myślę, że tragedii nie ma bo kable na rękach fajne, nawet na udach się coś tam pojawia, ale ten brzuch będzie ciężko odsłonić.

pzdr i dzięki za pamięć







Zmieniony przez - 19Cayenne91 w dniu 2019-09-07 21:18:47

Zmieniony przez - 19Cayenne91 w dniu 2019-09-07 21:24:46
2

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Dobrze jest jak na okres po wakacyjny ha ha
3

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
mesja1905
Dobrze jest jak na okres po wakacyjny ha ha

Z jednej strony jestem zły na siebie bo można to przycisnąć znacznie bardziej, a z drugiej to patrząc wstecz akurat w te wakacje, aż tak bardzo tej "formy" nie zaniedbalem i jestem dobrej myśli :)

Ogólnie to chyba najbardziej z treningów jestem zadowolony i z tego jak siła fajnie poszła do przodu.
Niby mniej tych kcal, a ciężary jak na mnie wciąż ciężkie.
Już wrzesień, więc wakacje za mną, a jeśli zdrowie pozwoli to na następne forma będzie znacznie lepsza.
1

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Nawet nie mów , ja ostatnio na treningu byłem 2 sierpnia przed wakacjami . Później 4 tygodnie prowadziłem się tak , ze lepiej pisał nie bede , bo kryminałem śmierdzi Haha
Ten tydzień dopiero doszedłem do siebie , micha czyszczona i po weekendzie startuje .
Zadziwiające jak szybko zmienia się sylwetka człowieka , za rok jak bede w podobnej sytuacji , bede robił codziennie zdjęcie i filmik zmontuje Haha

Jak mówisz wakacje się skończyły , trzeba wracać na właściwe tory i mnożyć wszelkie korzyści
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
mesja1905
wakacje się skończyły , trzeba wracać na właściwe tory i mnożyć wszelkie korzyści

Amen
2

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Finasteryd

Następny temat

Redukcja w 8 tygodni na cyklu do oceny

WHEY premium