SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl - porady, opinie , dyskusja.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
ryba266
Jak tam u Ciebie leci? Mógłbyś zrobić jakieś małe podsumowanie? Jakie przyrosty? Jak z siłą? itd

10 marca wypada mi ostatni strzał z długiego tescia, później od razu planuje wskoczyć na redukcję.
Będę myślał o zmianie tescia na krótki, ale to razem z podsumowaniem będę pytał o środki, w głowie oczywiście baza z propa plus jakiś dodatek jeśli chłopaki doradzą.
Nie wazylem się ani się nie mierzylem od ponad tygodnia, dlatego takie małe, moje podsumowanie zrobię jakoś w następnym tygodniu.
Mogę napisać, że z cyklu jak najbardziej jestem zadowolony, więcej napiszę za x dni. Wiem , że to co biłem to były małe dawki w porównaniu z innymi dlatego patrzę z optymizmem w przyszłość
Pzdr


Zmieniony przez - 19Cayenne91 w dniu 2019-02-26 21:44:00
1

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Czekam zatem z ciekawością. Za mną dopiero pierwszy strzał także jeszcze wszystko przede mną :)
1

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16200 Napisanych postów 18111 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196676
Wcale nie aż takie małe dawki. Trzymaj te prolke w normie cały czas bo j**ana potrafi zniszczyć człowieka- przynajmniej ja tak mam. Przy ok 300 cypio week daje cwiartke co 10-14 dni. Przez miesiąc nie dawałem i humor zj**any, jakiś taki niepokój wewnętrzny, bóle głowy, erekcja nie na 100% i libido słabe. Wczoraj dałem pół tabsa i dzisiaj od razu humor lepszy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
Podsumowanie 4 - miesięcznej bomby.

Ogólnie i bez zbędnego bełkotu to w skali od 1 do 10, podsumowuje cykl na 9. Sylwetka na plus, samopoczucie na plus (choć nie zawsze było idealnie to na pewno na plus) , siła na plus, masa na plus.

Jeśli chodzi o samą sylwetkę to na pewno przybrała fajnych - pełnych kształtów, tego czego brakowało mi ćwicząc na sucho to nabicia, zdarzyło się czasami tak, że nie ćwiczyłem 3/4 dnia a witki ciągle nabite - za co w c*** duży plus.

Siła...
Trochę ciężko jest mi porownac z tym co było bo nigdy nie robiłem maksow, ale tak na oko to myślę, że spokojnie z 20kg na plus na sztangach wlecialo.
Klatka 120 x 4
Przysiad 140 x 4
Martwy 120 x 4 (do martwego wracam bo długiej przerwie)
Ogólnie do wyników siłowych to podchodzę z dystansem bo nigdy nie kladlem wielkiego nacisku na siłę. Choć teraz miło rzucać troche cięższym sprzętem
Ogólnie siła na plus, hantelki, wyciągi, wszystko znacznie lżejsze.

Masa.
Waga przed cyklem krążyła w okol 85kg z tego co pamiętam, aktualnie kręci się w okol 90kg.
Raz pokaże 88.5 , raz 89 i nie raz 90.
Aż tak bardzo waga się nie przejmuje bo co dla mnie najważniejsze na tym cyklu było to to, żeby jak najmniej przybyło w pasie i aktualnie pas pokazuje coś w okolicy 87cm więc to jakieś 1.5cm do przodu. Założyłem sobie z początkiem cyklu, że jeśli waga będzie równać się cm w pasie to będę zadowolony.
Aktualnie waga +/-90kg, a pas +/-87cm z czego jestem zadowolony i mi to pasuje. Ciągnąc wątek wymiarów to w łapce 42cm , było 40/41 (ręce były tylko lekko ćwiczone - kilka seryjek bic-tric i nic więcej), udo z 63 na 65cm.
Priorytetem na ten cykl były barki, klatka i szerokość pleców - mysle, że wszystko na plus, zwłaszcza klatka która jest najgorsza moja partia.

Skutki uboczne? Wracając pamięcią to myślę, że podwyższona prolaktyna była największym problemem jak do tej pory, ale cabaser dał radę i jak na razie jest z tym spokój - oby jak najdłużej.

Czy dało się więcej? Myślę, że zawsze da się więcej, choć jak na razie to z ręką na sercu twierdzę, że więcej żarcia nie wcisne dlatego potrzebuje zmiany.
Jeśli chodzi o dietę to chwilę obecną i jeszcze przez ten tydzień przedstawia się tak:
białko - 200g
węgle - +/-500g (w dzień treningowy ekstra posiłek co daje +/- 600g)
tłuszcze - 100g

Plan na kolejne miesiące? Redukcja. Porządna redukcja po której będę mógł wskoczyć na porządną masę (która mam nadzieję będzie łatwiejsza z mniejszym bf).

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
Czas na konkrety. (wybaczcie post pod postem , ale nie chciałem, żeby post o soku zlał się z podsumowaniem).
10 marca skończę enana i postanowiłem, że redukcję będę robił na propie (ziomek mi tak polecił no i w sumie dużo osób poleca propa na redukcje) choć zobaczymy jak się przyjmie iniekcja co drugi dzień...

Z tego co obilo mi się o uszy to wszystkie propki latają w stężeniu 100/1ml więc czy 100mg e2d będzie okej biorąc po uwagę że lecialem enana 250 e4d?
Czy jeden środek mi w zupełności wystarczy ? Myślę, że na pewno , ale czy nie warto do tego czegoś dorzucić? Nie wiem, masteron? Winko ? Helios ? Czy może jakieś inne cuda?
Co o tym myślicie?
2

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Super podsumowanie, na to czekałem. Ciekaw jestem jakie środki Ci poleca na następny.
1

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Zacznij na propie . Zobaczysz jak będzie szło . Z czasem możesz dorzucić sally lub clen czy heliosa .
Kofeinę z efedryna ... ile czasu chcesz redukować ?
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
Aż będę zadowolony z poziomu bf.
Maksymalnie do lipca, jeśli uda mi się porządny efekt osiągnąć do lipca to planuje przez miesiąc lecieć na zerze kcal, żeby trochę odpocząć (na dodatek 2tyg porządnych wakacji) i od sierpnia zacząć masę.

Myślę, że brzmi to sensownie...
Na początku lecieć na samym propie, a najwyżej na ostatni szlif dorzucić coś z wyżej wymienionych.

A dawki? 100 e2d zatem? Czy może 150 ?


Zmieniony przez - 19Cayenne91 w dniu 2019-03-06 10:00:10
1

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
100 będzie wystarczają . Później zawse można coś podnieść .
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
Tak zrobię

I jeszcze ari ... brałem połówkę do każdego strzalu więc teraz będzie okej brać ćwiartke e2d ?

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Finasteryd

Następny temat

Redukcja w 8 tygodni na cyklu do oceny

WHEY premium