SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl - porady, opinie , dyskusja.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
Siemka Pany, tak na szybko...
Po ilu dniach od ostatniego strzału hcg można iść na badania, żeby za bardzo wyniki nie były przekłamane? Myślę, że tak z tydzień można sobie odczekać?

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Ta
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
No i git , podziękował.
---

Jak już odswiezylem to jeśli chodzi o cykl to dalej cisniemy (z lekka 3 dniowa przerwa, lekki reset nad morzem z kobietą).
Od 12go Marca lecę 100 propka e2d, na dzień dzisiejszy jakieś -300kcal od czasu gdy skończyłem masować, myślę, że jestem jeszcze z 100kcal na plusie, ale do lipca sporo czasu, w chce jak najwięcej tego mięsa zostawić.
Waga 89/90 , pas 86/87, lapka 42.5 , noga 65 , jak na razie zadowolony z tego jak to wygląda.

Od 12go Marca wrzucam także 1/4 ari e4d i powiem szczerze, że nie patrząc na wyniki to trafiłem z tym dobrze bo samopoczucie mega, ruchanko nad morzem też zaliczam do tych mega udanych, jestem ciekaw jak to będzie wyglądać na badaniach bo takiego stanu chciałbym się trzymać.

Pzdr
jak będą jakieś większe, bardziej znaczące zmiany to będę odświeżał wątek
1

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
porownanie sylwetki bys wrzucil , warto robic by zobaczyc jakie sa postepy
1

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
Shaki27
porownanie sylwetki bys wrzucil , warto robic by zobaczyc jakie sa postepy

Zdjęcia robię co jakiś czas.
Jest zdjęcie zaraz przed cyklem, w trakcie (po zakończeniu masy) i trzecie będzie po zakończonej redukcji kiedy będę już zadowolony w 100%.

Wtedy wrzucę.
pzdr
2

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
No powiem Wam, że trochę zglupialem teraz...
Badania robione wczoraj , oto wyniki:

Na samym dole wyniki przed cyklem , w trakcie i te na samej górze z dzisiaj.

5 tydzień leci 100mg propka e2d do tego 1/4 ari co cztery dni czyli co drugi strzał.
Po badaniach w lutym wrzuciłem dwie ćwiartki caba co 7 dni, możliwe że to coś pomogło bo wydaje mi się, że teraz wynik byłby znacznie większy.

Swoją drogą to czemu te k***y nie podają norm dla e2 ...

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
Tak czy siak od 6go tygodnia planuje podbić dawkę propa do 150 e2d i lecieć tak już do zaplanowanych efektów dokładając może pod koniec jakiś mocniejszy spalacz.

Zostało mi jeszcze z dwie tabletki caba więc myślę, że nie zaszkodzi jak wrzucę po ćwiartce raz , a później drugi raz 7 dni po, ostatnim razem taki zabieg pomógł.

Zwiększając dawkę propa zostać przy 1/4 ari e4d czy może na jakiś czas odstawić, żeby się podniósł lekko ?


Zmieniony przez - 19Cayenne91 w dniu 2019-04-18 19:03:05

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Jak chcesz na sucho bez podlania, to ja bym propa podbił i leciał ta dawka IA. Pewnie będzie w górze widełek wtedy.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
Krzychu79
Jak chcesz na sucho bez podlania, to ja bym propa podbił i leciał ta dawka IA. Pewnie będzie w górze widełek wtedy.

Tak myślę zrobic, jakiś czas po zwiększeniu dawki zrobię znów badania i będę wiedział jak to wygląda.

Prolke wolę trzymać w widelkach bo patrząc na wyniki pewnie wciąż by rosła, zwłaszcza zwiększając dawkę.

mesja1905


Swoją drogą, znalazłeś jakaś inna przychodnie czy dalej latasz na Tooting ?


Zmieniony przez - 19Cayenne91 w dniu 2019-04-18 19:20:48

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 100 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1946
Ja nie zauważam żadnej różnicy w "podlewaniu" na różnych estrach testa, wszystko zależy od poziomu testa i estradiolu, który podnosi, a nie estru.


Zmieniony przez - Benny w dniu 2019-04-18 19:23:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Finasteryd

Następny temat

Redukcja w 8 tygodni na cyklu do oceny

WHEY premium