SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl - porady, opinie , dyskusja.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
Mam termin na 6go więc będzie wszystko ładnie czarno na białym, dzięki za szybką odpowiedź pozdro
1

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja czosnek lykam caly zabek w calosci i nie czuc w oddechu, a w zoladku i tak sie przetrawi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
W jakim mieście urzedujesz ?

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
Londyn.

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
Tak sobie pomyślałem...
Bo lekki zastój mnie złapał, na dniach dorzucilem kolejne 200kcal i chciałem tak już pociągnąć przez cały luty , a że jutro bije ostatnia lotke irańskiego enana to czy nie warto coś pokombinować z środkami? Może trochę dawkę zwiększyć (powiedzmy 375 (aktualnie 250 e4d))? Ogólnie przez cały luty chce lecieć na nadwyzce i jeszcze skupić się na odstajacych partiach, a później wskoczyć na propa i zrobic minicuta lub typowa redukcję (zależy jak będzie szło).
Czy już po prostu nic nie zmieniać i lecieć normalnie jak teraz aż do wspomnianego minicuta?

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
Dobra chvvj, przespałem się i doszedłem do wniosku, że nie ma co kombinować, dociagne do końca lutego bez zmian (możliwe, że dodam trochę węgli) i mam nadzieję, że wbije te 90kg, później lekka/większa redukcja na propie, a jak ładnie zejdzie wtedy można pomyśleć o konkretnej masie i większym cyklu.

Sorry za syf i te babskie rozkminy.

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
huuuurwa Pany.
Odkąd wrzuciłem 1/2 tab ari do strzału wszystko było okej , ale ... lotki się skończyły, a jedynie co miałem pod ręką to cypek braciaka, myślę c*** teść to teść będzie okej.
Jak mnie zaczęła głowa na drugi dzień napyerdalać to sobie nie wyobrażacie i w ciągu x godzin zjazd do bazy i znów humor z dupy.
Ciekaw jestem czy zmiana estru miał a taki wpływ na hormony , najwyraźniej tak
Badania 6go więc już za kilka dni więc nie panikuje, ale jeszcze jedna rzecz nad którą myślę bo ... dzisiaj chciałem przybic 2500iu hcg, jutro strzał już z enana, a poniedziałek następne 2500iu, a w środę badania.
Z tego co rzuciło mi się w oczy to hcg potrafi podnieść estradiol więc możliwe, że będzie gorzej , ale myślałem, żeby nawet do tego strzalu hcg wrzucić pół ari ? Czy to dobry pomysł? Czy normalnie przybic hcg, jutro teścia + 1/2 ari , poniedziałek hcg.

Jak to ugryźć?

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Ja bym wbił hcg po badaniaxh
Będziesz wiedział jak to się przedstawia przez większość czasu . Hcg napewno lekko podbije hormony na badaniach wyjdzie , a dobierając później ari będziesz się sugerował wynikiem badań . Wiec lepiej wiedzieć co i jak jest większość czasu . Do 6 już nie daleko .


Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2019-02-01 17:04:49
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
Też mi taka myśl przeszła przez głowę.
Teścia wbić z 1/2 ari, a hcg po badaniach.
Aktualnie mija 4tyg od ostatniej porcji hcg więc myślę, że można zrobić tak na luzie.

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Ja tez zawsze bije początkiem miesiąca , bo lepiej mi pamiętać . Ale jak wbijesz tydzień później nic to nie zaszkodzi . Później wbij już normalnie 1 marca .
1

omerta 2

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Finasteryd

Następny temat

Redukcja w 8 tygodni na cyklu do oceny

WHEY premium