SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl . Porady

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 906
Wiek 21
waga 70
wzrost 168
staż 4lata
Dieta (wszystko wyliczone )
Cel : Masa
Witam mam pytanie czy połączenie Mety z winkiem jest dobrym rozwiązaniem na pierwszy cykl ? Czy może jest coś co zastąpi mete i da mniejsze skutki uboczne i lepszej jakości masę ?
I jeszcze pytanie: Jak bym zaczął mete i winko to lepiej od razu łączyć te środki czy np pierwsze zacząć winko z 4 tyg i potem wrzucić winko+meta 4 tyg tak żeby wyszło z 8 tyg cykl .
Odblok myślę o clomid . Niby czytałem tematy różne już w tym dziale , lecz ciągle jestem zielony i wolę się dobrze doinformować znawców . Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Dobra aptekę masz jak sam wykupisz towar w polskiej aptece, chociaż wybór masz nie wielki.

Tu masz temat podwieszony co można kupić w polskich aptekach.

https://www.sfd.pl/APTEKA_INFO__saa_w_PL_/_EU_/_WORLD-t949409.html 

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Wypelnij ankiete i ja wklej
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 906
1. WIEK: 21
2. WAGA: 70
3. WZROST: 168
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka: 110
-udo: ~60 (kontuzja)
-talia: 76
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4 lata
6. DIETA:
-białko: 150
-węglowodany: 300
-tłuszcz: 70
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: żadne
8. TRENING: Push&pull
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: Nie było cyklu
11. POZIOM BF%: 15
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ENDo
13. STAN ZDROWIA: Bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: W genach łysienie do glacy
15. PPM (podstawowa przemiana materii): ?? Wolny metabolizm , małe zapotrzebowanie
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120
-martwy ciąg:170 (przed kontuzją ) teraz nie mam pojęcia a mogło by być o wiele więcej
-przysiad: 120 ( przed kontuzją )



Zmieniony przez - silnik123 w dniu 2015-08-15 13:37:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
30 mg wina 30 mg metki cykl do 8 tygodni
Na cyklu lecytyna i zalatw sobie heparegan i dawaj 3 tabsy dziennie (300 mg)
Po cyklu dal bym ze dwa tyg po 50 mg cloma
Pilnuj zarcia i lecisz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 906
Gdzies tu czytałem że meta max do 6 tyg dlatego kombinowałem tak jak pisałem. Ale jak tak mówisz . :) . Nie wiedziałem ze tego clomidu tak dużo trzeba :) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
jak kupisz listek 12 tabsów to dasz 1 2dni

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wolisz zaoszczędzić teraz pińć złotych,a później bujac się przez x czasu po endo,robić badania i stracić setki PeeLeNów? Bo parę stowek na pewno pójdzie,jak olejesz pct (tak po "głupiej" metce i winku).

Dac ci link do tematu gościa co myślał że po winie nie trzeba pct? Był ostatnio taki artysta. Jest jeszcze paru takich to myśleli że po cyklu zje 5cloma bo nie czuje bloka,a po miesiącu ptak nie lot, wąż służy do podlewania. Historii, Baśni, Mitów, że nie trzeba porządnego pct jest bez liku.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-08-15 16:11:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 906
Orientujecie sie moze jakie mniej wiecej sa koszty takiego cyklu ? Jak jest pakowana metka ile w jednym listku . Bo nie wiem ile tego kupic . Jezeli pytania nie na miejscu to prosze o wyrozumialosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o cenach tylko aptecznych rozmawiamy. A jeżeli już pytasz o ceny to odpuść,bo doping to droga zabawa.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-08-15 17:55:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
silnik123
Orientujecie sie moze jakie mniej wiecej sa koszty takiego cyklu ? Jak jest pakowana metka ile w jednym listku . Bo nie wiem ile tego kupic . Jezeli pytania nie na miejscu to prosze o wyrozumialosc.



Napiszę tylko tyle że sterydy są bardzo tanie w stosunku do diety na cyklu, a dieta to 80% sukcesu, do tego dochodzą leki osłonowe środki takie jak IA , środki do pct , więc może rozważ cykl na kreatynie , bo szkoda zdrowia tym bardziej na środki 17 alffa.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 906
Doradzcie mi jeszcze jakie sa dobre ze tak to nazwe marki:] i czy znacie jakies dobre "apteki"



Zmieniony przez - silnik123 w dniu 2015-08-18 19:36:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dawkowac HCG i czy dorzucic proviron w trakcie cyklu

Następny temat

Clenbuterol [Balkan P] + Stanozol [Alpha P] - brak standardowych efektów.

WHEY premium