SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piers kurczaka - wasze przepisy na przyzadzenie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 100
Witam
Poniewaz przegladajac forum doszedlem do wniosku ze piers kurczaka bierze udzial w tworzeniu kazdej diety postanowilem zapytac sie o wasze przepisy na przygotowanie tego jedzonka.

Ja polecam lekko ubic ja tluczkiem, nastepnie umoczyc w jajku pozniej mace przennej nastepnie znowu troche w jajku i bolce tarcej. Wrzucic ja na rozgrzana patelke z olejem z oliwek i piec zeby miala piekny zlocisty kolor. Bardzo dorze smakuje to z gotowanym ryzem. (poniewaz duzo osob je to z ziemniakami to ja polecam z ryzem wiadomo dlaczego)

A jakie sa wasze przepisy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
Witam:)
Ja zazwyczaj pieke sredniej wielkosci piers (ok 200-300 g).

Piers chilli&miod
Po umyciu nalezy pokroci piers w kostke. Nastepnie kostke polewamy mala lyzeczka miodu i posypujemy chilli. do lodowki na 10-15 min i do pieca (temp ok 200 c).
Ja zazwyczaj pieke to z 1/4 mrozonych warzyw hortexu:)


Piers cytrynowa
Piers skropic duza iloscia soku z cytryny i posypac pieprzem.z plasterkami cytryny wlozyc do lodowki na 10 min. nastepnie zawinac calosc w folie aluminiowa i piec w temp ok 200 c ok 15 - 20 min.

Piers z ziolami prowansalskimi
Piers posypac sola, pieprzem i obficie ziolami prowansalskimi. Na wierzch polozyc cienie plastry pomidora, posypac lekko czosnkiem i zawinac w folie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
ulozyc filety na plaskim talerzu, posypac ziolami i pieprzem a nastepnie ugotowac na parze, simple
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 100
k3ho
Jak dlugo to gotowac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 557 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14690
ja to robie tak:
-kroje filety na drobne kawałki
-układam je we foli do pieczenia wcześniej posypaną przyprawą do piersi z kuraka
-piekę w piekarniku przez 25min. W 250stopniach
-wkładam kawałki na wykałaczki z warzywami
I teraz najlepsze
Jem



Zmieniony przez - Pomiedor w dniu 2006-05-21 15:47:41
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19878
a ja kupilem grill elektryczny i grilluje i w koncu mam smacznie i zdrowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5177
najczesciej stosowane przez mnie przepisy:

1)skladniki:30dag piersi,2srednie cebule lub 6zabkow czosnku,2male puszki przecieru pomidorowego,lyzka vegety,lyzkapapryki slodkiej.

cebule lub czosnek kroje i podsmazam na oliwie lub bez jesli stosuje teflon,dodaje pokrojona piers,chwile smaze,dodaje przyprawy(vegete,papryke)smaze kolo 15min,pod koniec zaprawiam przecierem z mala iloscia wody(3/4szklanki)mieszam,chwilke gotuje.idealne do ryzu:D


2)skladniki:30dag piersi,2cebule,kostk rosolowa,pomidory w puszce,fasola czerwona w puszce.

jak wyzej podsmazam cebule,potem w to piers,smaze dalej.na koniec wrzucam pomidory,fasole,kostke i doprawiam odrobina pieprzu.trzymam na ogniu dopoki pomidory sie nie rozpadna tworzac gesty sos.PRZEDOBRE:)

3)piers z fixem chinskim(robie zgodnie z instrukcja na opakowaniu)

4)piers tluke tluczkiem,sole,posypuje obficie ziolai prowansalskimi.odkladam na jakies pol godz zeby "przeszlo" ziolami.wrzucam na patelnie,smaze z obu stron,wyjmuje,klade na wierzch plasterek pomidora,na to plaster sera zoltego,posypuje mielona papryka i do piekarnika albo do mikrofali na chwile zeby ser sie ladnie roztopil.

te przepisy stosuje najczesciej.jak przypomne sobie cos jeszcze to wrzuce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
kicioko ja gotuje 20min
tez czasem sie piecze w piekarniku, ale to na specjalne okazje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 743
ja z braku czasu najczęsciej robie tak:
gotuje większą ilość w wywarze z ziołami, po ostudzeniu wrzucam do zamrażalnika, a jak chce przygotować obiad...do mikrofali na kilka minut i pycha(najczęsciej wcinam z ryżem i warzywami lub z warzywmi i jogurtem na zimno)
wiem nudy, ale tak jest jajłatwiej i najszybciej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 665 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7057
u mnie tam mama przyzadza ;) mniam :P tylko ze nie wiem jak :D:D

http://www.sfd.pl/search.asp <-- odpowiedz na wszystko !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1082 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16693
a ja kroje na kawałki i smażę na oliwie z oliwkek, dodam też trochę soli i curry dla smaku i jest git
2

Hantle, odżywki, siłka i d***** !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1378
mała uwaga - kicioko, Twój przepis zupełnie się nie nadaje przy redukcji
4
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalanie - jakie ćwiczenia ;)

Następny temat

Poproszę o sprawdzenie mojej diety

WHEY premium