SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przepisy na napoje izotoniczne :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 878 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 36744
Przepis na:
Napój izotoniczny Cytrusowy

0,7l soku grejpfrutowegolub pomarańczowego
0,3l wody mineralnej lub źródlanej, 1/2 łyżeczki soli

Wymieszać dokładnie wszystkie składniki, schłodzić.Dodatkowo można wkroić do dzbanka z napojempokrojone w plasterki owoce(grejpfruty, pomarańcze, cytryny lub limonki - te ostatnie efektownie wyglądają ze skórką, przed przed pokrojeniem należy ją zatem dokłądnie wyszorować)oraz dodać kostki lodu.


Napój izotoniczny jabłkowo-miętowy

0,45l soku jabłkowego, 1-2 łyżki soku z cytryny,
1,5 płaskiej łyżki miodu, 0,5l naparu z mięty
1/2 łyżki soli

1-2 torebki mięty zalać 0,5lwrzątku i wystudzić, połączyć z innymi składnikami. Najlepiej smakuje schłodzony. Aby podawany napój wuglądał elegancko, można udekorowqać listkami mięty i kostkami lodu.

Ja osobiście dekoracji nie uznaje Mam nadzieje że sio to komuś przyda
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2118
Tats_Nice - napój aby był izotoniczny musi zawierać dodatkowo potas i sód(czyli najprostszą sól kuchenną ;) oraz odpowiednia liczę cząstek czyt kalorii(między 80-350kcal/1000ml) dlatego jak autor na początku polecałbym sok grejfrutowy czy bananowy i ewentualnie do tego mozesz dodac miodu który wiadomo ma swoje walory :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
mi sie nie przyda ale masz soga

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12676

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
hmm...

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
napój izotoniczny chyba powinien byc energetyczny ?

To mi przypomina przepis na DRINK plażowy bez alkoholowy oczywiście

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
nie będę lolem SOG :)

Pozrawiam

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76102 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755216
Hehe, masz tez odemnie za checi

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
oj gdyby tak kazda daawala za checi

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
i odemnie

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70
mogłeś napisać źródło...nikt z tu obecnych nie kupuje KiF-a? ale dla nie czytających prasy przyda się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 281 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5957
dlaczego jest w nich sol?

Nie chce takze cowiczyc na jakoas rzezba konkretnie, tylko duza dosc masa duzy biceps i kalata niczego sobie.
Ale wszytsko w masie miesniowej.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ladowanie w CKD

Następny temat

Intensywność aerobów - inne podejście do tematu

WHEY premium