SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Peja sie przybił :>

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 320526

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
"Na takie podejście brak mi słów..."

Powiadomki off, szkoda nerwów na wyrostków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7095
noi, pozniej będe w tvp ze fani Peji ,biją innych

Pozdrawiam , cześć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
pawel chyba pojde w Twoje ślady :P

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
resiu - reprezentujesz biede !
niestety umysłową;)
Zgadzam się w 100 % z tymi słowami wszyscy, którzy bronią peji w tym temacie reprezentują właśnie taką biedę. Cywilizowani ludzie (posiadający chociaż resztki rozumu) załatwią swoje sprawy inaczej, nie siłowo i wasze wypowiedzi typu " jakby wyskoczył z nim na solo to też by było dla was nie dobrze" niezmiernie mnie bawią, a dlaczego to właśnie zostawiam to do przemyślenia dla tych myślących muskulaturą. Powodzenia.

Zmieniony przez - G.BEST7 w dniu 2009-09-24 21:58:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206
G.BEST7 idź do tematu mezo się przybił to bardziej temat dla ciebie twoje klimaty itp ...tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 669
hehe zaskakujące jest ,że jak ktoś napisze/powie ,że nie jara się Pei twórczością to odrazu leci tekst typu : wy******laj słuchać meza i libera .
Naprawdę to jest reprezentowanie biedy umysłowej. Tak ciężko zrozumieć ,że komuś jego rap nie leży ?
Słuchałem Slums Attack/Pei od Antyliroja a nie od Głuchej Nocy i niestety ale chłopak się wypalił. Ostatnia akcja na scenie ,utwory z tym łachem Mrozem (100x gorszy niż Liber/Mezo)jechanie Sokoła za sponsoring Heyah w swoim clipie mając żywą reklamę Pumy to potwierdza. Niektóre texty i poglądy które reprezentuję w swoim wieku są żenujące.

Zmieniony przez - genovese w dniu 2009-09-26 15:33:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
Peja zrobil z siebie kompletna ciote, a garstka idiotow dala sie nawolac do przekopania jakiegos gnojka, Peja taki mocny ale chyba tylko w gebie bo sam nie kwapil sie aby zejsc ze sceny

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
ja wcale Peji nie bronie, choc jestem jego fanem
dobrze że Wy wszyscy jesteście tacy doskonali, umiecie załatwiać sprawy we własciwy sposób i możecie oceniać innych...

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
A kto powiedział, że jesteśmy doskonali? Jesteśmy na tyle "doskonały" żeby wiedzieć, że nawoływanie do publicznego linczu to raczej nie właściwe zachowanie, a już na pewno kiedy ma się za sobą szczeniacki wiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
nikt nie jest doskonaly ale Peja potwierdzil swoj kretynizm :) dal sie sprowokowac dzieciakowi po czym wysluzyl sie banda idiotow :)
Peje szanuje za muzyke, ale jako osoba jest beznadziejny

-=[]------[]=-

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gołota po raz ktorys

Następny temat

AWF Wroclaw or Glowgow, Zaoczne

WHEY premium