SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Peja sie przybił :>

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 320137

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19827
Anabolicco, G.BEST7 i Spetz po Sogu macie odemnie chłopaki bo mądrze prawicie.

Peja pokazał jakim jest dojrzałym człowiekiem, mężczyzną i artystą, jak znosi krytyke. Pewnie był naćpany. Zwyzywał i napuśćił tłum na gówniarza, wasz yebany idol gratuluje słusznego wyboru. A te komentarze rzekomych "ludzi Ulicy" mnie poprostu niszczą. Gość się wylansował i pomieszało mu sie we łbie, sadzi się i sra niech startuje do równych sobie jak jest taki cwaniak, właśnie pokazał jaki z niego fighter i wojownik, i udowodnił że te wszystkie farmazony o których pyerdoli na tych płytach to g**** prawda i pranie mózgu dzieciom. Dla mnie gość to 0.

Zmieniony przez - Van Ice w dniu 2009-09-16 22:49:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
Spetz bys sie zdziwil ile osob jest z wyzszym wykształceniem na trybunach i co tam i nie tylko robi.

Co do linczowania Peji to nie jestem jego jakims fanem ale slucham czasem jego nut , zle zrobil ze ich podpuscil ale jak ktos pisze ze peja prezentuje taki poziom jak ludzie ktorzy go sluchaja to prosze ... wyłacz juz te Radio Maryja. Bo nie jest powiedziane ze Ci ktorzy pobili tego 15latka to nie jacys "szukajacy mocniejszych wrazen" z osiedla chlopaczki popili i poszli se na koncert.

Czyli przez Ryszard Riedela ,Michaela Jacksona,Chrisa Browna,Peje, najlepiej sluchac Arki Noego.

Zmieniony przez - macio09 w dniu 2009-09-16 22:53:26

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27800
Po pierwsze, napisałem większość nie wszyscy. Samo yższe wykształcenie nie ma nic do rzeczy, człowiek powinien reprezentować sobą taki poziom kultury jaki np. wyniósł z domu, a widać, że większość to jest patologia. A im dana osoba bardziej wykształcona, imo tym wyższy poziom powinna prezentować - nie mówię tu o papierkach z uczelni za kasę.
Poza tym nie popadajmy w skrajności, na świecie istnieje wiele rodzajów muzyki, i jeszcze nie słyszałem/widziałem by na jakimś koncercie było takie buractwo - zdarza się, że niektórzy ludzie np. wygwizdują zespół - czy to nie jest obraza? Jakoś artysta nie wyklina ich, a fani nie rzucają się z pięściami.

Use makes mastery.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25350
Ciekawe co by zrobił ojciec tego pietnastolatka jak by mu pokazał środkowy palec i zaczął go wyklinac???Pewnie by mu nalał po głowie,ale znalezliby sie obrońcy dzieciaka bo nie wolno bic.Żałosne to jest!pozniej rosną gówniarze,ktorym wydaje sie ze wszystko im wolno bo rodzice im na wszystko pozwalaja i nie strasza ich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
Moim zdaniem jesli ktos popiera przemoc w takich sytuacjach jak ta to ma system wartosci wyniesiony z rynsztoka. Szczerze mowiac mam serdecznie dosc juz tych osiedlowych pseudomafiozow, ktorzy na******laja ludzi za byle co. A najbardziej irytuja mnie internetowi gwiazdorzy od HWDP, "grubych motywow", ktorzy uznaja swoj prymitywny styl bycia za cos meskiego, honorowego etc.

Siła fizyczna jest po to, by sie bronic. Jesli 15-letni szczyl pokazalby mi srodkowy palec zwyczajnie bym go wysmial i olal. Czas dorosnac chlopcy, w******* za nazwanie ciebie glupim spuszczalo sie w gimnazjum.

Kozak mnie rodzice nigdy nie uderzyli. Nie uwazam, by przemoc byla konieczna do wychowania dziecka. Wystarczy prezentowac soba jakis poziom, dawac dobry przyklad i duzo rozmawiac. Sam do mojej mamy mam 100% zaufanie i wie ona o WSZYSTKIM. Dzieki takiemu wychowaniu nauczylem sie dosc wczesnie samodzielnie myslec i nie przejmowac sie sztucznymi autorytetami typu "starsi", "nauczyciele" etc. Dzieki temu tez teraz jestem kim jestem, nie uzywam przemocy fizycznej i nie mam problemow z prawem.

Zmieniony przez - uojciec w dniu 2009-09-17 14:55:53

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206
jakby was tyle hejterow obrządzało na forach i YouTubie tez byście tak postąpili ...JAK NIE LUBISZ CZYJEJŚ NUTY NIE IDZIESZ NA KONCERT PROSTE.... a za kozaczenie wszędzie można wyłapać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
" Siła fizyczna jest po to, by sie bronic. Jesli 15-letni szczyl pokazalby mi srodkowy palec zwyczajnie bym go wysmial i olal. Czas dorosnac chlopcy, w******* za nazwanie ciebie glupim spuszczalo sie w gimnazjum. "


dokładnie

Peja jest niedojrzałym psychicznie bobkiem poprostu może zrobił dla polskiej sceny hh wiele, ale to nadal nie czyni go kimś kto może robić takie rzeczy


i jeszcze jedna wiadomość dla fanów peji ! - niech żaden z was nie myśli, że robie to na złość wam, poprostu wasz ulubieniec sam pokazuje jakim jest człowiekiem - trzeba trzeźwo myśleć nawet wtedy gdy twój idol postępuje niesłusznie

Zmieniony przez - Anabolicco w dniu 2009-09-17 15:24:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2026 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18838
http://muzyka.wp.pl/gid,383961,page,1,title,Peja-przerywa-milczenie,galeria.html

Juz?

PS. Najlepszego Rychu!:)

Nawet najtwardsi mają chwile kiedy potrzebują klęknąć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh podejżewam że to i tak za szczere nie jest ale przynajmniej stać go na taki gest, zaskoczył mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
dzieciak ma rozcieta ware a wy przezywacie jak by wyladowal w szpitalu conajmniej litosc nauczyli go szacunku i tyle a za ten wybryk peja dostanie najwyzej kuratora haha bedzie pod nadzorem i tyle bo nic sie nie stalo w sumie .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gołota po raz ktorys

Następny temat

AWF Wroclaw or Glowgow, Zaoczne

WHEY premium