SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Peja sie przybił :>

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 320553

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
ja niekozacze ani w grupie ani sam ;] nieuwazam sie za cwaniaka czy cos takiego.
dobry hip hop robil kiedy, teraz robi niczym sie nie wyrozniajacy :)
ile mozna nawijac o tym jak siewychodzi z biedy? pozatym o czym ja do was pisze wierni fani elo pei

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
a czego by mu prosto w pysk nie powiedział bo co dalej by grupe 1000 ludzi wysłał na ciebie

ciota z niego jest i tyle to moje zdanie przedtem jakos tam go szanowałem ale po tym ostatnim co zrobił , a podobno ten chłopaczek miał 15 lat co został pobity.
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1904
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
ty ****a smieciu nie byłeś na koncercie i nie widziałes jak ****a podszedł pod niego i ****a i ochrona go nie dopusciła....
a on ****a nic dalej pokazuje dwa faki

ale co ty ****a możesz wiedziec masz pare piosenek hh z internetu i jestes *******onym kretynem


O to co reprezentują sobą fani peji, dwóch zdań z sensem nie potrafią napisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
@G.BEST7 emocje :)

osesek
g**** wiesz więc nie mów że śpiewa ciągle o tym że wywodzi się z biedy, dla ciebie tekst piosneki:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2026 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18838
Wszyscy ci, ktorzy tutaj wyzywaja Rycha od ciot, tchórzów, ****eczek itd. sa załosni.
Powiedzcie mu to prosto w twarz:) Ciekawe jakbyscie sie zachowywali i mowili gdybyscie z Peja sie spotkali w cztery oczy. Cos mi sie wydaje ze byscie puscili gadke zupełnie inna niz to co piszecie tutaj.

Nawet najtwardsi mają chwile kiedy potrzebują klęknąć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2026 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18838
Wszyscy ci, ktorzy tutaj wyzywaja Rycha od ciot, tchórzów, ****eczek itd. sa załosni.
Powiedzcie mu to prosto w twarz:) Ciekawe jakbyscie sie zachowywali i co mowili gdybyscie z Peja sie spotkali w cztery oczy. Cos mi sie wydaje ze byscie puscili gadke zupełnie inna niz to co piszecie tutaj.
Jak ktos jest kozak tutaj to niech bedzie nim zawsze i wszedzie.

Nawet najtwardsi mają chwile kiedy potrzebują klęknąć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
posłuchajcie sobie też kawałka Zło tam o podobnej sytuacji nawija

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 382 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30398
co to wogule za temat? jedni wyzywają Rycha drudzy go bronią i już tak kilkanaście stron bezsensu:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
hahhaha nadal cisna po mnie wierni fani pei:)
lukasznsr-smieciem mozesz byc ty, pozatym niewiem od kiedy dzieciaku przeszlismy na ty ;] a co piosenek z internetu, skoro ty uwazasz ze rap to piosenki to chyba ty tak tego sluchasz, piosenki moze nagrywac doda, rapu slucham od kilkunastu lat wiec nie******* tu glupot skoro nic o mnie niewiesz wiesku. tak cie boli gdy wyrazam swoja opinie o pei, a przypuszczam ze zrobil bys loda dla niego za to aby dal ci propsy na scenie ;] o ile wiesz co to znacza propsy ;]
I przestan palic trawe na kocertach pei bo gimnazjum nawet nieskonczysz;] wybrales sobie idola za***istego ktory ma w glowie fete wode i d***** bron go a on takich jak ty w dupie ma, aby tylo oni jego plyty kupowali aby mial za co cpac i chlac ;] bo w koncu wyszedl z biedy to trzeba sobie teraz pouzywac i napisac na bombie nowy tekst o tym jak mu bylo zle
tak wogole keidys mial kawalek ze ma gdzies swoja rodzine i rodzicow ktorzu nic niedali, a na nowej cd jest kawalek o tym jak bardzo teskni za nia ;]sam sobie zaprzecza tekstami, ale chyba zapomina o tym co nawijal wczesniej. coz jak ludzie przestaja kupowac plyty to musi cos robic aby na nich zarobic wiec nagrywa kolejne bajeczki. teraz po mnie pojedz za to co napisalem i wyzwij od smieci a ja bede z cebie sie smial po twoich kolejnych wypocinach i nieudolni zlozonych wyrazach

co cie boli-co do tego kawalka to mam to w dupie, jeden kawalek nagrany od tak nieusprawiedliwia jego ciaglego *******enia i zalenia sie jak to mu bylo zle i niedobrze, nie jeden czlowiek w zyciu mial gorzej od niego i nie musi nagrywac o tym zadnych kawalkow, sam niemialm w zyciu kolorowo i ten peja na moim miejscu to by sral pod siebie aby miec to co on mial ;] ten burak nieprzelezal dziecinstwa w szpitalu i mogl sobie normalnie grac w pilke a ja o kopaniu pilki moglem sobie pomarzyc wiec nie*******cie mi tu ****a glupot. ochroniarze niedopuscili pei do tego malolata ale wiernych fanow dopuscili tak? zal ****a zal, gdyby taki peja byl charakterny olal by jednego marnego szczyla a nie robil komedie a przy okazji z siebie kretyna ;]
Sevillista-niegadal bym z nim twarz w twarz a nawet na gg, bo on wyslowic sie niepotrafi wiec mozna bylo by to nazwac z mojej strony monologiem ;]a czy by mi dal rady w*******ic to niewatpie, on cwiczyl sztuke walki a ja nie bo mi na to zdrowe niepozwala wiec uwazam ze takie pierodlenie niejest potrzebne ze cwaniaki z nim w twarz w twarz by wymiekali ;]
ogolnie to leje na peje jak i jego fanow, sam lubie posluchac niektorych jego kawalkow lecz fanem jego nazwac sie niemoge,jest wiele wiecej lepszych raperow w Polsce niz peja, ktorzy maja inteligentniejsze teksty niz on i nie narzekaja jak to im*****owo bylo chodz teraz maja grube pieniadze ;]

pozatym wystarczy posluchac kawalka "zbyt duzo bolu" i widac jaki poziom prezentuje pih a jaki peja, pih jedna zwrotka przytlacza cala plyte pei chodz plyta jest nienajgorsza.

Zmieniony przez - osesek w dniu 2009-09-30 00:06:33

-=[]------[]=-

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gołota po raz ktorys

Następny temat

AWF Wroclaw or Glowgow, Zaoczne

WHEY premium