SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Peja sie przybił :>

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 320346

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 480 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4980
No, no Heheheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9243
pogodzili sie peja i kaczor , peja chociaz podpakowal przydalaby mu sie redukcja moim skromnym zdaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
Peje To, to czy zredukuje sie czy zaleje sie fatem to jeden chooj on robi HH a siłka to tylko taki dodatek

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 431 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5597
Oby nie wyglądał jak Notorious B.I.G
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
pokaz fotke albo linka, bo nie wiem co to lub kto to

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4580 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522729


Notorious B.I.G to nieżyjący już gruby raper i gangster (odwieczmy wróg 2Paca Shakura)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
Jaki typ

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
nie wiedziec kto to... wstydził byś się ....a pozatym BIG był kumplem jego na poczatku itp a potem sie posypało .....

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
nie interesują mnie podrasy a zwłaszcza bełkot tych kotów

Polski HH World class

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
tak world class .... dziwne ze wszytyko przychodzi z tamtad tak samo jak hip hop i styl robienia go .... jeśli u nich cos jest np dvd w laach 90 to u nas 10 lat puxniej podobnie jest e wszytkim i to oni nazucają to jak to robić gdzie jak po co na co

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gołota po raz ktorys

Następny temat

AWF Wroclaw or Glowgow, Zaoczne

WHEY premium