SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Peja

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 53849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1051
widzieliscie Peje ostatnio niezle sie zbuzował widac po mordzie ze spuchl.Na moje oko omke z metka bral spuchl mocno
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 669
OloKK jeśli dla ciebie Manson jest kimś normalnym ,widzisz w nim artyste i podziwiasz go za to ,że zarabia miliony dolarów to idź na most i skacz póki lodu na rzece nie ma. To zwykły śmieć co ciągał druta na scenie swojemu gitarzyście.Na jednym z koncertów kazał publiczności na siebie pluć .Pogarda i obrzydzenie jedyne co mi przychodzi na myśl jeśli chodzi o tego frajera. Co ty widzisz inteligentnego w tych ubranych na czarno, wiecznie spiżdzonych osobnikach. Tak jak ktoś pisał wcześniej : wszelkiej maści metale i inne brudy w podstawówce i liceum byli jechani, zawsze byli inni i każdy z nich brechtał. Mówisz ,że nie obchodzą cię dzieci z gimnazjum ,ale kiedyś swoją przygodę z metalem musiałeś zacząć bo chyba od roku nim nie jesteś.


















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1121 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22018
no peja ma sianko to moze koksowac
tak samo liroj jak zaczynal spiewać byl suchy a teraz koksicho straszne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1051
no
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Peja maly to nigdy nie byl, dawniej walczyl jakies judo czy cos. A skad wiesz ze akurat meta i omka?? Moze cos innego?? N aTwoje oko mogl przy***ac ladnie ale nie ze na oko ocenisz co bral

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
zgadzam się z przedmówcą wydaje mi się że tego nie da sie na oko zobaczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
no chyba ze podladasz jak on to wp*****la czy tam wstrzykuje

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 770 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24448
Hehehe bez jaj. Rychu nic nie koksi Tak samo można by powiedzieć o Kwachu, jak został prezydentem to też go roz***ało ale od tych kawiorów i innych burżujskich żarć Zresztą ... czy Wy mając tyle hajsu co Peja żarlibyście jakąś mete za 40 zł ??? Po prostu nareszcie chłopak sie dobrze odżywiać zaczął

Wiedza jest najlepszym anabolikiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Peja zawsze byl raczej chudawy. Pamietam go jak chodzil po naszej dzielnicy Mieszkal ulice obok
OStatnio rzeczywiscie przybral. Ale koksy? Heh stac go na dobre jedzonko, ma czas na silke i dobre odzywy. PO co mu kox...

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Ja go tylko raz na zywo widzialem. Ale cichy z jezyc to pewnie czesciej:-]

ma chlopak kase, bo plytki sie sprzedaja (piraty tez) koncerty gra i kaske trzepie. Moze sobie spokojnie popakowac

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
pamietam go z filmu blokersi gdzie rzeczywiscie chudzina z niego byla teraz zgadzam sie przybral chlopak na masie ale watpie zeby pakowal w siebie scierwo bo ma koles kase i moze sobie pozwolic na cos lepszego

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeden z nielicznych w Polsce, któremu się naprawde ta kasa należy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie rozumiem

Następny temat

rozmowa z mlodym pakerem ;-P

WHEY premium