SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Peja

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 53935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
Life-tec - tez ogladalem ta rap kanciape, mowil tam ze ostatnio ostro sie za siebie wzial i ze jeszcze pare koncertow zagra i na dobry "dopalacz" bedzie mial. Pewnie to byl zart z drugim dnem

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
hehe szanuje Peje za jego muzyke ale i według mnie wygląda jak koksiarz ale nie twierdze że koksy bierze moge najwyzej tak sądzic ale to jego osobista sprawa to co robi i to jak wydaje kase z płyt i koncertów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1112
może sobie pozwolić na co chce ,zasłużył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
cenie Peje jako rapera za jego muzyke ale wygląda mi na koksa chociaż to on wie czy bierze koksy i to jego sprawa na co wydaje kase z płyt i koncertów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
SORY NIE POKAZAŁO MI ZE WYSŁALEM WIADOMOŚĆ
WIELKIE SORY HEHE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
peja - kazdy ****a musi koxic? nie zorbil sie jakis ****a wielki byk, tylko normalny mezomrfik po siłce.

co do muzyki - jak mnie wkuriwa ***ane HEMP GRU, niby WWOitp polecają [wystepuije w teledysku] a Hemp to taki g**** i te super texty
"policyjne scierwo ***ac " czy jakos tak
albo super text kazdy o czyms fajnym ten sokół z wwo itp. a wychodzi pedał z hemp gru i "fajki blanty dym kolo mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
f***master - ziomalu tez nie lubie takich undergroundowych kolesi co to tylko "***ac policje" i "palic trawe" albo od czasu do czasu "jest szaro i siedzimy sobie ****a na murku, zyc sie nie chce yo!"

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
wiesz w tej piosence z DJ deszczu strugi.
sokol z wwo gada jakies tam texty moze bez super morału ale o rzeczach normalnych, a pedal z Hempa "jaram blanyty i fajurki, mam w dupie policje HWDP , moi ziomale " czy jakos tak no wiadomo o co biega


Zmieniony przez - f***master w dniu 2005-01-16 14:54:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 782 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5351
jak był w "RAP KANCIAPA" to cos tam sie wygłupiał z wójkiem na temat siłki ..były taki tekst " no wiesz my biedni raperzy nie mamy na cykle..." jaja se robił .....mozliwe ze jest tak jak napisał ktos wyzej ...na diete ma, na odrzywki ma, to po co mu koksowc........

fotki z 31 maja 2006 http://www.sfd.pl/temat204659/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 261 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17196
jush jak był teledysk "co cię boli" to miał buźke zaokrągloną
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie rozumiem

Następny temat

rozmowa z mlodym pakerem ;-P

WHEY premium