SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Peja sie przybił :>

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 320592

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
hehe wiek buntu co ty myślisz ze ja słucham Rycha bo mam 17 lat? i wszystko mnie wkórvia? słucham bo lubie jego muze i tyle

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35898
Tede dobrego dissa nagrał. Czekam na odpowiedź Pei... chociaż z drugiej strony co on mu może odpowiedzieć? "ch**, ku**a, piz**" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Szczerze to diss nawet mi się spodobał ale czekam na odp Rycha

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
Tede ma nad peja ta przewage ze moze bawic sie rapem bo swoje juz zrobil, a teraz robi co kocha, a Peja niedorasta mu do piet ;]

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
Osesek chyba mało siedzisz w tym jak sądzisz ze Peja nie dorasta Tedemu do pięt. Prawda jest taka że są na mniej więcej podobnym poziomie( jeżeli chodzi o sukces komercyjny) różni ich styl i co za tym idzie odbiorcy. Jak to Tede kiedyś ładnie powiedział Ludzie słuchają HH bo mogą się identyfikować z danymi osobami/ lub ich życiowymi sytuacjami. Przeciętnemu ,,Dresiarzowi" znacznie bliżej do Peji - Penera ( w rozumieniu gwary Poznańskiej) który nawija o np. Ulicznej Sławie. Niż Do Tedego i AirMax-ach Lub Jego BMW. Firma swego czasu nawijała JP więc ja lubią przeciwnicy stróżów prawa. Hemp Gru jak sama nazwa wskazuje będzie ,,jarać" palaczy marihuany. Itd. Jak ktoś ma zadatki na ,,Emo" sięgnie po Eldo Lub nową płytę Pezeta.

A Peja na pozór może wydawać sie intelektualnym dnem. Ale to bardzo złudne. I Nie piszcie już że słuchacze Peji to idioci bo czuje się obrażony.

Posłuchajcie np. Peja-Panie. Nie jest to może ,,Pan Tadeusz" Naszych czasów ale do nizin umysłowych mu daleko.

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
Teedzik pedzik pokazał w beefie z płomieniem że jest słaby pezet i onar go elegancko porobili (warto zobaczyć śliski parkiet i knebel w pysk ) myśle że tede nie wygra z peją pomimo jak co poniektórzy twierdza ze tede pede jest jakimś tam wybitnym raperem a prawda jest taka ze jest ***** która mieszka na chronionym osiedlu i tyle

Zmieniony przez - czemon w dniu 2009-10-04 21:05:15

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
dokładnie! żeby nie byc ***** powinniśmy wszyscy wprowadzić się na jeżyce i tam dać się okraść z nadmiaru gotówki żeby klepać biedę jak Ci true gangsta...

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
tedego nie szanuje za sprzedajnosc, ale czemu doczepiasz sie ze mieszka na strzezonym osiedlu? stac go? niech mieszka, zazdroscisz to pracuj, zebys też mógl. I koniec.

Zmieniony przez - PawelSzEvc w dniu 2009-10-04 21:10:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
Ja nie widzę nic złego w tym że ktoś zachowuje się jak Tede to jest mentalność Polaków jak 1 ma więcej to 2 życzy mu jak najgorzej zamiast samemu starać się o lepszy byt. Więc zamiast pieprzyć o ten mieszka na tu i tu jeździ tym i tym. Chyba każdy wybrał by chronione osiedle od Jeżyckich slumsów. Apropo zobaczcie gdzie mieszka Peja zwykły blok to to nie jest ;) Pozdro dla kumatych:)

Czemon a jak dla Ciebie Tede nie jest wybitny to mało się znasz na PL HH. Można nie Lubić Peji,Gurala,Pih,Tedego , Czy OSTR ale to jest czołówka i nic tego nie zmieni.
Coś w stylu że żaden kibic Real-u nie powie że Barcelona jest słaba bo to śmieszne jest przecież:)

Pozdro dla kumatych:)


Zmieniony przez - Agresst w dniu 2009-10-04 21:58:05

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
Polscy hip-hopowcy taka mentalność,myślą że jak będą śpiewać o tym że mają hajs to stracą fanów
troche głupie dla mnie


@Agresst jak dla mnie troche źle rozumujesz, drużyna piłkarska wyrabia sobie ocenę wynikami, a czy rap jest dobry to subiektywna ocena, na pewno Tede jest bardzo rozpoznawalny i sprzedaję dużo płyt ale jakaś Paris Hilton czy inne "jesteś szalona" też każdy zna a wiadomo że to

Zmieniony przez - Zuper w dniu 2009-10-04 22:07:54
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gołota po raz ktorys

Następny temat

AWF Wroclaw or Glowgow, Zaoczne

WHEY premium