SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Peja sie przybił :>

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 320366

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
A dla mnie połowa tak zwanego andergrandu wali na jedno kopyto. Ja wolę raczej OSTRego albo Łone.

Ale to kwestia gustu, a na temat gustów można pogadać ale i tak wiadomo, że nikt nikogo nie przekona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Większość tych obecnych raperów to obrało jedną droge wspólną dzięki której mogą sie dorwać łatwego szmalu,nawijają o jaraniu itd,gangsterka itd a w gruncie rzeczy są zwykłymi siurami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
Racja.
W sumie to powinno się nazywać komercją w hip hopie. Powtarzane milion razy teksty o ławce, zielu, osiedlu i bloku. To jest właśnie robienie muzyki pod publike. Czyli komera po prostu.


Zmieniony przez - emceha w dniu 2006-04-18 00:46:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
a czy Sokół nalezacy do ZIPow lub nawet cale Zipy to komercja??jak ktos mowi o nich komercja i ze nawijaja pod publike to ten ktos jest smieszny i niezasluguje zeby chodz uslyszec jeden kawalek Zip

-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
osesek - z Zipamijest trochę inaczej bo oni i Molesta praktycznie stworzyli taki styl nawijania .
I zauważ, że ich teksty odchodzą od typowego gadania o ławce i idą w inne klimaty. Szanuje ich za takie kawałki jak "Wierzę że", ale jak słyszę "prawdziwy hardkor" na przykład to przełączam kawałek.


Inna zupełnie działka, to rapowanie o rapowaniu. Zazwyczaj te kawałi mają najlepszy bit i najlepsze występy goscinne ale mi sie smiac chce jak to slysze.
Zamiast robic kawalek o czyms to rapuja o tym ze sa dobrzy i ze rapuja i ze bity robia. Nie wiem, nie maja pomyslu na muzyke czy jak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
A pamietacie jeszcze k44 i ich psychodeliczny styl z pierwszej plyty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
ano kaliber to klimat byl

nie wiem co wy chcecie od OSTR, zreszta kazdy rapuje o czym chce, jednym to wychodzi innym nie...

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1060 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3925
ku*** sory ale jeżeli nie rozumiecie płyt Ostrego to jesteście ograniczeni

no pewnie łatwiej zrozumieć jak sie komuś powie:
"Janek całe zycie siedział w pierdlu"

niż jak ktoś powie:
"Biografie streszczone w paragrafach" (to z kawałka "1 na 100")

a wiec macie tu przykład i na nastepny raz sie wsłuchajcie w tekst i nie pier*** głupot że "cała płyta jest o niczym"

*** Mafia Ślązaqf ***

"...a ch*** warci tyle ile cisza w eterze.....ciiii....no i lipa frajerze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
caly hiphop jest o niczym

tylko trance niesie przekaz

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 322 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7380
"1 na 100" jest zz plyty "tabasko" za ktora szanuje OSTRa

Ale jak slysze taki "juzz reakcje" albo "ostry emade" to mnie krew zalewa

Zmieniony przez - Poso w dniu 2006-04-18 21:56:54

Jeśli spodobało Ci sie to co napisałem, to zamiast dać soga kliknij tutaj
http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gołota po raz ktorys

Następny temat

AWF Wroclaw or Glowgow, Zaoczne

WHEY premium