SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Peja sie przybił :>

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 320157

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 818
no a tera to napewno jest prawdziwy , ******li to co jego "fani" chca slyszec i tyle, jak to jest zle itp ze nic sie nie zmienia i takie tam ******ly , ogolnie to polski hh ostatnio z dupy jest ,nie ma to jak pfk i kaliber czy tez ostr , a wracajac do wygladu rycha mam w dupie jak wygloda mowie tylko ze garnek mu sie zryl a to zapewne polaczenie dragow i koksow ,mam takiego zioma na ulicy ma tera grupe inwalidzka

A tak na koniec napewno peja nie wyglada dobrze jak na moje oko to prosiak sie zrobil i tyle :)

Zmieniony przez - mothafcka w dniu 2007-01-27 21:08:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 502 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11831
teraz wlasnie peja nie rapuje o tym ze jest biedny i jest zle. tylko ze ma hajs imprezuje rucha ćpa. zeby nie bylo ze tak go bronie: peja to dla mnie przecietny raper, ale go szanuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9243
zycie mu sie zmienilo to spiewa o czyms innym , kojazycie slowa : Zmieni sie na lepsze co innego ci opowiem ... ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
tyle ze rychu nie rymuje tylko o sobie , na ulicy zostawil mnostwo przyjaciol i znajomych , mysle ze nie odcial sie od nich i mimo ze jego zycie sie zmienilo to caly czas ma kontakt z bieda , dla mnie peja to jeden z lepszych raperow na polskiej scenie , przede wszystkim jest jaki jest , mysli co mowi , moim zdaniem wcale sie nie sprzedal a to ze sie zarobil to chyba normalne ze kazdy dazy do tego aby miec lepiej , tyle ze on nie nagrywa kawalkow o bzdurach typu "wez to poczuj" , "moglismy zajsc" , 1.8L verba i inne szmatlawce i jego plyt nie znajdziesz dolaczonych do bravo i innych gowien , generalnie pojecie komercji dziwnie funkcjonuje w pojeciu Polakow , bo co innego jest robic muze nastawiona typowo na siano a co innego po prostu sie zarobic , a ludzie jak widza ze ktos zarobil to od razu zostaje okrzykniety "komercyjnym"

ps. a to ze ma zryty leb , pije i cpa wlasnie podoba sie w nim wielu osobom i za to go lubia , imo rychu jest po prostu autentyczny

pozdro

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Ciekawe komu sie to podoba,chyba tobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 818
normalne ****a ze kazdy chce jakos na chlebek zarobic i mnie w****ia te ******lenie o komercji , swiat oparty jest o pieniadze i niec tego nie zmieni, w stanach gdzie ta muzyka sie narodzila nikt nie ******li glupot ze nie wiem Faboulus jest z***any bo jezdzi maybachem itp ,te farmazony sa wypowiadane najczesciej przez d****i siedzacych cale dnie na lawce i nic nie robiacych zeby sie zylo lepiej

Peja jest autentyczny dlatego ze koksuje cpa itp?? a moze on to robi zeby uchodzic za takiego "czlowieka ulicy" i byc krolem afryki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 112 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2885
Zapamietajcie banany
Zarabiam bo gram a nie gram by zarabiać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11097
nie gadajcie ze w blokersach byl sztuczny bo wtedy byl normalnym polskim chlopakiem, nie odnosil sie tak ze swoja muzyka i osoba... zapewne jeszcze nie cpal tyle co dzis ot co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Loolek si
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9243


Tam rysiek biega bez koszulki,to jego najnowszy klip,widac jak sie przybil ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gołota po raz ktorys

Następny temat

AWF Wroclaw or Glowgow, Zaoczne

WHEY premium