SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sam nie wiem co sie dzieje

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2717

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 188
otoz zaczne od poczatku...na silownie chodze 3 lata juz,ale odechciewa mi sie powoli tego dzwigania juz a to chyba dlatego ze efekty sa mniejsze niz sie spodziewalem,nie bawi mnie juz to podejrzewam ze bede chodzil do wakacji,ale cos czuje ze po wakacjach juz mi sie nie bedzie chcialo dzwigac bez kitu...wy tez tak macie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Najlepiej opisz jak trenujesz, co jesz, jakie suplementy przyjmujesz i wal z tymi informacjami do odpowiednich działów...a co do takich dołków psychicznych to chyba każdy, który ambitnie trenuje miewa je czasem!

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 188
aha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 188
trenuje 4 razy w tygodniu na sile suplementy to testosteron prolongatum i metka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
Brak efektow, hmm, moze zla dieta, moze przetrenowanie. W ogole to nie przejmuj sie i nie rezygnuj z silowni, nie po to cwiczyles 3 lata aby w koncu sie poddac i odpuscic . Jw, kazdy czasem ma gorsze chwile i trzeba sobie umiec z nimi radzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
"suplementy"

moze za wczesnie ze nie sie wzioles? i teraz juz na Ciebie to nie dziala i potrezbujeszz silniejszego wspomagacza, ale cwicz dalej, kazdy ma chwile zalamania, ja tez...ale daje rade, zrob tydzien przerwy i zobaczysz jak bedzie Ci silki brakowalo!

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6372
Możliwe że się przetrenowałes powiedz cos wiecej o diecie i o tym co ostatnio robiles tzn trening itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 188
dieta trening ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
"suplementy to testosteron prolongatum i metka"

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
wydaje mi się że twój problem lezy na tle psychicznym ale postaraj się zmobilizować i kontynuować trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6372
Z biegiem czasu efekty sa coraz wolniejsze ale są,jak mowisz ze dieta trening ok to zrob tydzien albo nawet dwa regeneracji moze to pomoze.Kazdy z nas ma takie dni jak pisali koledzy wyzej ale nie ma sie co zalamywac.Ciepliwosc jest wynagradzana, sam mialem ponad polroczna stagnacje i wiem co to znaczy.Robisz wszystko a efektow nie ma.Moze to cos ci pomoze musisz wyczuc organizm czego potrzebuje.Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Talerze z Ołowiu

Następny temat

Rocky is back

WHEY premium