SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pasibrzuchy poszukiwane

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 40697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
solaros
a jutro wpadnie troche alko



chyba też coś pomyśle w tym temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
mialem tydzien off od silki - raczej tydzien off od tego co nazywalem treningiem,co treningiem raczej nie bylo
ten tydzien zrobilem sobie 7 dni off (SD)calkowicie

dzisiaj sie bylem na nowej silce zapisac -> zayebistywypas,majsakra poprostu sprzetowo
.........i zrobilem FBW male - wiec mam wymowke do tego zeby sie objesc


a dzis poszly smieci do kwadratu
jutro chyba jeszcze sie nastukam,choc nie za bardzo mam ochote - ale raz na ruski rok trza sie odchamic

mysle jak sie nastukam i owine wokół kibla - to bede mial jeszcze wiekszego kopa psychicznego do zmian

bo pozniej przez 2 miechy nawet piwko nie wpadnie pewnie


Zmieniony przez - solaros w dniu 2012-05-05 23:45:09

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Odpadam jednak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5577 Napisanych postów 16460 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 329213
było się nie zgłaszać, a nie teraz odwalasz takie numery, czas się ogarnąć trochę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
ja bym dał bany tym co oleli na końcu bo z tego co tu obserwuję na początku było kilka osób chętnych a nie mogli sie zgłosić bo miejsa juz zajęte,
niech będą jakieś konsekwencje to na przyszłość nikt nie bedzie zajmował komuś miejsa jak sam nie bedzie miał zamiaru zrobić tego do czego się zgłasza

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5577 Napisanych postów 16460 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 329213
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Bo sam solaros napisał że do dziś zdjęcia nie dam rady kabel do aparatu będę miał w poniedziałek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10674 Napisanych postów 30013 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609974
dabadu
solaros
a jutro wpadnie troche alko



chyba też coś pomyśle w tym temacie


nalezy się jak najbardziej ja sie yzien temu resetowałem przez weekend bo tez miałem off od siłki

a od poniedziałku juz zaczałem redu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Ja miałem offa od piątku i od tego czasu wypiłem dużo, naprawdę dużo wódki:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14425
ok przyjechałem juz po zonke i po obiedzie u tesciow bede sie zbierał wiec na 18 powinienien byc w domu zdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Produkty SFD

Następny temat

Czy prawidłowo dobrałem suplementy?

forma lato