SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pasibrzuchy poszukiwane

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 40454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
wrzuc solo!

po to ten temat - albo zrob od nowa post (cala wejsciowka) a stary wywale

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 332 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13706
Wrzucam solo.


Mój Maciuś :D

Zmieniony przez - jakubtodry w dniu 2012-05-03 20:32:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
chyba 2

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14425
Mialem dac wejsciowke w pon ale mialem male ziazia na lewej "kostce" nie dalem rady chodzic (mialem lekkie zapalenie sciegna, przez co balem sie ze nie wystartuje ale juz jest w miare.....)
Co do wejsciowki moge wrzucic przod napiety i udka a reszte w niedziele ? (bo te fotki dalem rade sobie sam zrobic, przy reszcie to albo nie mam sie jak spiac albo ustawiam aparat i proboje samowyzwalaczem to nie lapie ostrosci ) a tak w niedziele zonka wraca od tesciow to by mi dopstrykala reszte ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
nie ma opcji w niedziele - termin jest do jutra do 23.59
kto nie da to nie bedzie go - proste

specjalnie byl tydzien+ aby kazdy mial czas na ogarniecie zdjec
a ja nie bede w wolne siedzial caly dzien i czekal czy ktos jednak da czy moze jednak da pozniej albo moze wogole!

termin do soboty!

w niedziele z reszta mnie nie ma - wracam wieczorem i ruszam z tematem!

Jajek125
bo te fotki dalem rade sobie sam zrobic, przy reszcie to albo nie mam sie jak spiac albo ustawiam aparat i proboje samowyzwalaczem to nie lapie ostrosci


prosta metoda - lapiesz ostrosc np. na scianie 3-4m od aparatu
przyciskasz
i stajesz przy tej scianie!

masz 10sek to dolecisz spokojnie nawet na 1 nodze

Zmieniony przez - solaros w dniu 2012-05-04 19:40:29

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Rozumiem, że startujemy bez względu na to ilu ludzi wrzuci startówkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
mialo byc 10-11
ale w 3 czy 4 raczej nie - nie bedzie sęsu

ja swoich zdjec nie bede wrzucal - bo raczej bedac 'pomyslodawcą' wiem jak to zrobic

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Bo na razie to kiepsko dość wygląda. Chyba, że reszta jutro się spręży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14425
hehe sol jak pisalem wyzej nie da rady bo ostrosci nie lapie... wychodze caly zamazany...


Dobra jakos to odgarne do jutra

zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ja nie miałem aparatu bo pojechali z rodziny do Medjugorie(czy jkaos tak sie to pisze) ale własnie wrócili więc mam nadzieje ze aparat bedzie jesli nie zrobie zdj tel tylko wtedy moze byc keipska jakos, ale zrobie wszytsko zebym miał na jutro aparat.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Produkty SFD

Następny temat

Czy prawidłowo dobrałem suplementy?

WHEY premium