SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pasibrzuchy poszukiwane

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 40460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Z tym aero to jest tyle teorii, że łohoho. Ja nie wrzucam między siłówką i aero nic. Rano przed aero też nic nie wrzucam. Nie mam co chronić.
Na UD organizm trochę inaczej się zachowuje. Kiedy glikogen jest wypłukany, a organizm jest w ketozie to moim zdaniem bcaa jest zbędne. Organizm i tak będzie głównie korzystał z tłuszczu zapasowego. Oczywiście czym dalej w ketozie tym lepsze to spalanie. Dlatego mimo, że Lyle pisze, że ketoza nie jest wymagana i pozwala na 50-75g węgli. To ja spożywam czasem i 10g dziennie. Przyzwyczajony jestem, jak od stycznia byłem na ketozie bez ładowań. Obecnie cardio było trochę mało. Teraz włączam codziennie oprócz czwartku, który będzie dniem całkowicie wolnym oraz soboty czyli dniem ładowań. Ale w soboty mam halę i gram w piłę. Trochę się to kłóci z ładowaniem, ale inaczej tego nie ustawię. Nie da rady żebym ładowanie robił w pracy.
Potem. Pod koniec redukcji planuję aero 2 razy dziennie. Wtedy pomyślę czy jakiegoś bcaa nie wrzuć. Ale i tak nie jestem przekonany na moim poziomie do tego rozwiązania.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2012-04-17 06:53:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
A czy będę na UD na pasibrzuchach to się okaże jeszcze. Co prawda po tygodniu się nie ocenia, ale po pierwszym cyklu to ja prawie 2kg na plus jestem. Z 89,5 na 91,5. Ale tłumacze to sobie tym, że zacząłem znów trenować i kreatyna przyszła itp. Do końca kwietnia jadę na UD i zobaczymy. Ewentualnie wrócę na ketozę bez ładowań.
A bo te ładowania wcale nie są takie przyjemne jak myślałem na początku. Kurde dostarczyć 1000g węgli bez możliwości spożycia np. zbóż łatwe nie jest. Ziemniaki które uwielbiam dostarczają ledwie 200g przy 1kg.
A ja znowu nie chcę jeść śmieci. Gainer 200g po treningu Tension, ale straszne gazy. Choć po Mutancie to ponoć norma. Więcej prostych węgli niechiałbym stosować. Coś skrobiowego, ale mało co trawię z tego. No pszenica Durum jak Cię mogę.
Miałem też Promix, który też ma soję i się średnio trawił. Muszę zapdoać jednak sfd econo bo inaczej się zamęczę i nic z tego nie będzie znów.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2012-04-17 08:10:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
solaros

->solidniejsza suplementacja tuz przed treningiem + bcaa popijane podczas treningu


po skonczonym treningu walisz te carbo + bialko



dokładnie na redu tak robiłem, ze przed trening bcaa itp i pod koniec treningu popijałem kolejna porcje bcaa siadałem na rowerek i po aero białko+węgle proste i to nawet niby zdawało egzamin. Niby bo ostatnio jak przegladałem fotki z przed i po ostatniej reduckji to wydaje mi sie ze jednak tego miecha coś pleciało, ale moze jednak sobie wkręcam;D

tego aero na poczatku było mało bo zaczynałem od 25min ale na koniec redu było i 55min aero po treningu, ale ztego co piszesz to i tak było ok ob stale był wysoki poziom aminokwasów


Ty masz problem z wkrecdaniem sobie roznych rzeczy,mialem to samo


dokładnie, tak mam, chociaz i tak juz duzo dużo mniej niz np rok temu



MARIAN napisał(a):
oczywiście podczas grania popijanie bcaa 1g/10kg masy ciała rozpuszczone w 1,5l wody


...i jeszcze sie boisz o miecho?



czyli mówisz ze spokojna moja roszczochrana i spokojnie na minusowym bilansie kalorycznym moge nakvrwiac za piłka w DNT?

bo w DT wiadomo ze po treningu juz tak sił bedzie brak.




Martainn ja tam ładowania zawsze lubiłem.

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2012-04-17 14:39:53

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2012-04-17 14:42:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Ładowania są spoko jak tolerujesz składniki naprawdę bogate w węgle. Jeśli nie to zaczyna się problem:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Skoro już sobie tak gaworzymy to co myślicie o combie na kortyzol:

Po treningu 1g wit C + 500mg magnez + 1 caps Lean Xtreme
Codziennie rano 2caps Lean Xtreme?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Wejdź w działa badania naukowe i suplementacja potreningowa. Tam jest dyskusja o tym, że witamina C niekoniecznie jest dobrym rozwiązaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Nie wiem nie znam się
A ja k***a nie wiem co się dzieje. Z dnia na dzień waga rośnie. Już mówiłem, że po tygodniu nie ma co oceniać, ale coś jest nie tak.
Podliczyłem sobie wszystko i jem ok 1300 kcal, ok 20g węgli dziennie, jestem w ketozie bo sprawdzałem na paskach i k***a tyje. Ważę więcej niż po ładowaniu. Kto mi powie o co tu kaman?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
Eltoro_KrK
hehehe zezarlem 4 opakowania , i w sumie tylko mnie zamuliło nic wiecej nie odczulem , no moze brak siana w kieszeni bo specygik masakrycznie drogi. Głowny skladnik Rhodiola dziala konkretnie zamulajace , reszta skladu ...jak to w olimpie heheheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
To mnie pocieszyłeś bo właśnie przyniosłem 3 paczki na chate
Martainn 1300 dziennie kcal jesz? LOL
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Produkty SFD

Następny temat

Czy prawidłowo dobrałem suplementy?

WHEY premium