SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pasibrzuchy poszukiwane

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 40445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Ja też jestem chętny.Solaros trzeba zaczynać z nowym planem czy można kontynuować swój aktualny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 332 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13706
No w końcu się zaczyna, już nie mogłem się doczekać. Jak najbardziej się na to piszę i chciałbym wystartować w 4tej edycji Pasibrzuchów o ile zostanę do tego dopuszczony. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
w sumi chętny. ale ja redu zaczynam
jutro wiec bede juz w trakcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
panowie - to nie jest tak ze macie czekac na wpsolny start,jesc takie suple czy jednej firmy czy miec taki trening

nie o to chodzi

chodzi o to aby wspolnie sie dopingowac i motywowac!
po drugie latwiej jest zrobic cos w grupie niz pojedynczo - to taka uwaga dla osob ktore moge miec pretensje ze nie sa brane pod uwage w naborach sponsorowanych (bo skad mamy o nich cos wiedziec?)
a tak to jest szansa aby sie pokazac - to po pierwsze

a po drugie jesli sie robic cos online jest wieksza motywacja zeby (jednak) tego nie schrzanic

suple dowolne
trening dowolny
dieta dowolna

i jeszcze lepiej jesli kazdy bedzie inaczej wygfladal,co innego jadl i inaczej trenowal - chodzi o roznorodnosc i pokazanie 'redukcji' z roznych perspektyw czy roznych podejsc do niej

btw-jesli ktos redukuje juz - to nie problem - jesli chce dolaczyc (ale musi miec pewnosc zeby innym nie zabierac miejsca) to dolaczy nie zmieniajac nic w swoim treningu tylko bedzie mial obowiazek zrobienia wejsciowki jak kazdy inny uczestnik

wejsciowki tj. pomiarow + fot na kilka dni (~tydzien) przez zaczeciem

ale coby uniknac 'wałków' jak zawsze bedzie na conajmnije 1 zdjeciu miec karte ze specjalnym napisem

jakim - to sie dowiemy na te kilka dni przed

nie gramy o zlote gacie,pewnie zadnych nagrod nie bedzie,bo nie o to chodzi

chodzi o zrzucenie smalcu i chyba kilka kilo mniej czy nawet sama proba walki bedzie wysmienita nagroda

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
btw-na dzien dzisiejszy nagrod nie przewiduje,bo bylem pewnien ze w tym roku PB nie bedzie
ale jednak szkoda,wiec test wspolny bedzie a z nagrodami to sie zobaczy


pewnie jakas probka czy dwie + shaker bedzie bankowo dla zwyciezcy

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak będzie miejsce to ja jestem gotów na 100%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
pit - czytales poczatek?

tylko suple jesli juz

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
To ja bede.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Produkty SFD

Następny temat

Czy prawidłowo dobrałem suplementy?

WHEY premium